خدمات و پشتیبانی

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت

دپارتمان تعمیر یو پی اس (UPS) در شرکت انرژی پردازان سولار صنعت از کارشناسان متخصص در تعمیر تخصصی یو پی اس بهره میبرد. ما از به روز ترین تجهیزات فنی جهت تعمیر یو پی اس شما استفاده می کنیم و در این زمینه کلیه خدمات لازمه ،اعم از سرویس و نگهداری و تعمیر انواع مختلف یو پی اس با توانهای مختلف را انجام خواهیم داد.

دلایل خرابی یو پی اس های موجود شما را به طور کامل بررسی، آنالیز و شناسایی خواهد کرد.همه یوپی اس ها تا ۱۰۰۰۰VA)10KVA) برای این سرویس پذیرفته خواهند شد و گزارشی جامع و با جزئیات کامل و همچنین توصیه هایی در مورد قیمت تعمیر اگر از نظر اقتصادی ارزش داشته باشد را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر تعمیر یو پی اس از نظر اقتصادی به صرفه نباشد توصیه ها و قیمت دستگاه یو پی اس جایگزین را به شما پیشنهاد میدهیم.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

قسمتهای اصلی تشکیل دهنده یو پی اس (UPS)

بطور خلاصه یک سیستم قدرت بدون وقفه (UPS) از چهار قسمت اصلی تشکیل شده است

تست فیوز

ابتدا مولتی متر زا روی تست بازر قرار می دهیم و سپس پرب های مولتی متر را دو سر فیوز می گذاریم، اگر صدای بوق ممتد بشنویم یعنی فیوز سالم و اگر هیچ صدایی شنیده نشود یعنی فیوز سوخته است.

تست مقاومت

برای تست مقاومت ابتدا باید مولتی متر را روی تست اهم قرار دهید و سپس پرب های مولتی متر را دو سر مقاومت بگذارید. برای اطمینان از سالم بودن مقاومت می توانید با توجه به کد رنگ های مقاومت مقدار آن را اندازه گیری و سپس مقادیر به دست آمده را مقایسه کنید.

تست خازن

خازن را روی برد نمی توان تست کرد، در مرحله ی اول باید خازن را از برد خارج کرد و سپس برای این که خازن سنج دچار آسیب نشود باید خازن را با یک هادی رسانا یا یک مقاومت وات بالا تخلیه کرد و سپس باتوجه  به قطب مثبت و منفی خازن پرب ها را متصل نمایید و ظرفیت آن را مشاهده نمایید. ظرفیت خازن نباید بیشتر از ۵ درصد افت کرده باشد، در غیر این صورت باید خازن را تعویض نمایید.