blog

خرید UPS برای PS5 و UPS کنسول بازی

خرید UPS برای PS5 و UPS کنسول بازی

راهنمای خرید UPS برای PS5 و کنسول بازی

UPS یا منبع تغذیه برق اضطراری، یکی از ضروری‌ ترین تجهیزات برای علاقمندان به گیمینگ است. این دستگاه‌ های تأمین برق اضطراری به صورت ویژه برای دستگاه‌ های گیم همچون XBOX و PLAYSTATION و… طراحی شده است. استفاده از این تجهیزات در زمان قطع ناگهانی برق و یا نوسانات برقی از خاموش شدن دستگاه پیشگیری کرده و لذت یک بازی هیجان‌انگیز بدون نگرانی را برای گیمرها به همراه دارد.

 

شرکت انرژی پردازان سولارصنعت نمایندگی رسمی فروش انواع تجهیزات برق اضطراری است که شما می توانید برای کلیه ی تجهیزات الکترونیکی خود دستگاه UPS با پایین ترین قیمت موجود در بازار را خریداری کنید.

 

UPS کنسول بازی چیست؟

یو پی اس مخفف عبارت انگلیسی «Uninterruptible Power Supply» به معنای منبع تغذیه بدون وقفه یا اضطراری است. هدف استفاده از UPS پشتیبان گیری از برق است. تصور کنید در حال انجام یک بازی مهم و هیجانی هستید که ناگهان برق می‌رود و یا نوسانات برقی بازی را با اختلال مواجه می‌کند. چه اتفاقی می‌افتد؟ احتمالا بازنده خواهید شد! حتی ممکن است در اثر قطع ناگهانی جریان برق یا نوسانات جریان، دستگاه شما دچار آسیب شود. استفاده از (UPS) یو پی اس به معنای گارانتی ادامه جریان برق در چنین شرایطی و ایجاد امنیت برای دستگاه و بازی شما خواهد بود.
این دستگاه به عنوان یک سیستم ضروری و حیاتی در کنار تجهیزات بازی مثل ایکس باکس، یو پی اس، کنسول بازی و… نصب می‌ شود و در کنار محافظت از سلامت دستگاه الکترونیکی، تضمین کننده یک بازی هیجان‌ انگیز بدون استرس قطعی برق نیز خواهد بود.

 

اهمیت خرید UPS برای PS5 و کنسول بازی

خرید دستگاه UPS برای PS5 و کنسول بازی در واقع به معنای بیمه کردن این دستگاه‌های گران است. برای گیمرها قطع شدن ناگهانی برق و یا نوسانات جریانی در میان بازی، بزرگترین ترس محسوب می‌شود. این مشکلات نه تنها باعث از دست رفتن بازی بلکه باعث آسیب به دستگاه نیز می‌شوند. استفاده از دستگاه UPS زمان کافی برای ذخیره بازی یا به پایان رساندن آن را تأمین می‌کند. ضمن این که با ایجاد جریان پس از قطع یا نوسانات برق، از آسیب دیدن دستگاه نیز جلوگیری می‌کند. پس اگر گیمر هستید توصیه می‌کنیم که حتما با خرید UPS برای دستگاه کنسول، PS5 یا ایکس باکس خود از وقوع این مشکلات پیشگیری کنید.

 

UPS پشتیبانی از برق در PS5 و PS4

این یو پی اس‌ ها مخصوص گیمرها هستند و با پشتیبان گیری از برق باتری، محافظ سیستم‌ های بازی در برابر انواع اختلالات برقی به شمار می‌روند. اختلالاتی چون سرج یا نوسان ولتاژ برق، افت ولتاژ و افزایش ولتاژ، افزایش یا کاهش نوسان ورودی برق، اسپایک، براون اوت و یا خاموشی کامل شبکه برق و…

 

مزیت وجود یو پی اس در طول بازی

حتی تصور قطع برق در جریان بازی برای یک گیمر با استرس و نگرانی همراه است. استفاده از UPS کمک می‌کند تا بعد از قطع جریان برق هم شما همچنان آنلاین باشید و بتوانید بازی را به اتمام رسانده و یا آن را ذخیره کنید.

 

انواع UPS مخصوص گیمینگ

(UPS) یو پی اس‌ ها انواع مختلفی دارند که از نظر امکانات و قیمت با هم فرق می‌کنند. انواع مختلف UPS عبارتند از:

یو پی اس آفلاین

این نوع UPS تا زمانی که نیاز به تأمین برق نداشته باشید، جریان را متصل نمی‌کند. اما به محض قطع جریان اصلی برق باتری‌ های آن فعال شده و برق مورد نیاز دستگاه تأمین می‌شود.

یوپی اس آنلاین

این دستگاه تجهیزات را همواره به جریان متصل نگه می‌دارد و در صورت قطعی برق نیز باتری‌ ها فعال می‌شوند. این نوع یوپی اس برای دستگاه‌های حساس به تغییرات ولتاژ انتخاب مناسبی محسوب می‌شوند.

 

نکات مهم خرید یو پی اس

خرید منبع تأمین برق اضطراری برای دستگاه‌های کنسول بازی و PS5 باید با توجه به نکات مهمی انجام گیرد تا خریدی مناسب و اطمینان بخش باشد.
بهتر است قبل از خرید UPS ظرفیت باتری آن را در نظر داشته باشید. یوپی اس‌ها با ظرفیت باتری‌های مختلفی تولید می‌شوند. ظرفیت دستگاه شما باید به اندازه‌ ای باشد که بتواند تجهیزاتی چون ایکس باکس، پلی استیشن و کنسول بازی را در صورت قطعی جریان محافظت کند. همچنین با توجه به نیاز خود می‌توانید از میان انواع یوپی اس‌ های آفلاین یا آنلاین انتخاب کنید. بنابراین شناخت دقیق نیاز های برقی تجهیزات مصرفی بهترین راهنما برای خرید یوپی اس به شمار می‌رود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *