blog

UPS تجهیزات پزشکی| خرید برق اضطراری تجهیزات پزشکی

ups بیمارستان- UPS تجهیزات پزشکی

UPS تجهیزات پزشکی

شاید شما هم تاکنون نام UPS تجهیزات پزشکی را شنیده و یا حتی از آن در شرایط خاصی استفاده کرده باشید. اما به درستی ندانید که این وسیله چیست و به چه کاری می‌آید. همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر فناوری به بخش بسیار مهمی از فرایند درمان تبدیل شده است و تجهیزات و وسایل و دستگاه ‌های مختلفی برای تشخیص و درمان بیماری ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله این دستگاه‌ ها می‌توان به دستگاه‌ های سونوگرافی، تجهیزات آزمایشگاهی، دستگاه ام آر آی، سی تی اسکن و…. اشاره کرد.

تمامی این دستگاه ‌ها باید با برق متناوب و با کیفیت با ولتاژ بالا و حداقل نوسان کار کنند. این سیستم‌ ها قیمت بالایی هم دارند و لذا امکان دارد در اثر قطع شدن و یا وصل شدن‌ های مکرر برق شهری دچار آسیب شوند.
به همین دلیل نیاز به خرید UPS تجهیزات پزشکی و بیمارستانی یک نیاز و دغدغه ضروری است تا جلوی آسیب دیدگی این وسایل گرفته شده و از سوی دیگر جان بیماران با مخاطره روبرو نشود.
در این مقاله به ارائه مطالبی درباره این تجهیزات پرکاربرد خواهیم پرداخت و برخی از مهمترین دلایل خرید UPS تجهیزات پزشکی و موارد کاربرد آن در این صنعت را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت نمایندگی رسمی فروش باتری UPS لانگ، باتری فیام، و …. همچنین تجهیزات برق اضطراری می باشد که شما می توانید با مناسب ترین قیمت و تحویل فوری دستگاه مورد نیاز خود را خریداری کنید.

 

برای خرید برق اضطراری و UPS تجهیزات پزشکی با مناسب ترین قیمت موجود در بازار با کارشناسان فروش در ارتباط باشید

 

یو پی اس چیست؟

یو پی اس در واقع همان منبع تغذیه بدون وقفه است که در شرایط قطعی برق و یا نوسان‌ های شدید و یا حتی جزئی ولتاژ ورودی مورد استفاده قرار می‌گیرد و امکان ادامه فعالیت دستگاه‌ های مصرف کننده به شکل عادی را فراهم می‌سازد.
به طور کلی این وسیله وظیفه تامین توان الکتریکی دستگاه‌ های مصرف کننده بدون هیچ گونه وقفه ‌ای را بر عهده دارد و می‌تواند جلوی نوسانات موجود در برق شهری را بگیرد. با کمک این تجهیزات می‌توانید سطح ولتاژ و فرکانس را ثابت نگه دارید.

 

یو پی اس تجهیزات پزشکی چیست؟

یو پی اس تجهیزات پزشکی نیز مانند سایر انواع این محصولات یک منبع برق بدون وقفه است که اجازه نمی ‌دهد در مواقع قطعی برق در یک مرکز درمانی مشکلات زیادی به وجود آید و یا وصل شدن جریان برق و قطعی ناگهانی آن باعث به خطر افتادن جان بیماران شود یا حتی به قطعات مختلف و مهم موجود در تجهیزات و دستگاه‌ های پزشکی آسیب وارد گردد.
در حال حاضر شرکت‌ های سازنده گوناگون انواع UPS تجهیزات پزشکی در انواع گوناگون، در مدل‌ ها و توان ‌های مختلف طراحی و تولید کرده و در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.
خرید UPS تجهیزات پزشکی از برند معتبر و با کیفیت بالا و استاندارد مزایای بسیار زیادی دارد. چراکه اعتبار مراکز درمانی را حفظ می‌کند و به رضایت خاطر بیماران منجر می‌گردد.

 

یو پی اس تجهیزات پزشکی

 

دلایل خرید UPS تجهیزات پزشکی و ضرورت آن

به طور کلی می‌توان گفت هدف از خرید UPS تجهیزات پزشکی و کاربرد آن در این صنعت تامین برق مورد نیاز ورودی به دستگاه‌ ها با بالاترین کیفیت ممکن است. همان‌ طور که می‌دانید هرگونه خطا در عملکرد سیستم‌ ها و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی باعث بروز خطرات جانی برای بیماران خواهد شد.
به همین دلیل باید برق با کیفیتی به این تجهیزات انتقال پیدا کند و این کاری است که از عهده یو پی اس تجهیزات پزشکی برمی ‌آید. با خرید UPS تجهیزات پزشکی می‌توانید برق اضطراری بیمارستان را تامین کنید و یا به نویزگیری و حذف نوسانات برق دست بزنید.
افزایش کیفیت برق متناوب دیگر دلیل اصلی و ضرورت خرید UPS تجهیزات پزشکی و کاربرد آن در این صنعت است. با استفاده از این وسیله می‌توانید برق مراکز درمانی و بیمارستانی را در شرایط پیک مصرف تامین کرده و جلوی اضافه بار جریان به سیم کشی را بگیرید.

 

یو پی اس تجهیزات پزشکی

 

موارد کاربرد UPS در صنعت پزشکی

موارد کاربرد UPS در صنعت پزشکی فراوان و متنوع بوده و می‌توان برخی از مهمترین این موارد و مصارف را به شرح زیر خلاصه کرد:

  •  یو پی اس برای آنژیوگرافی
  • یو پی اس برای ام آر آی
  •  یو پی اس برای سی تی اسکن
  •  یو پی اس برای دستگاه ونتیلاتور
  •  یو پی اس رادیولوژی
  • یو پی اس برای آنژیوگرافی و….

 

یو پی اس مناسب تجهیزات پزشکی

 

یو پی اس تجهیزات پزشکی برند apc

خرید UPS تجهیزات پزشکی از برند APC یکی از بهترین اقداماتی است که می‌توانید انجام دهید. چراکه این برند صاحب نام و مشهور آمریکایی یکی از معتبرترین و قدرتمندترین شرکت‌ های سازنده سیستم‌ های برقی و الکترونیکی در سراسر جهان بوده و تاکنون خدمات منحصر به فرد و محصولات با کیفیت و استانداردی را در اختیار متقاضیان قرار داده است.
محصولات ساخته شده توسط این برند انواع و اقسام مختلفی هم دارند و در سری‌ های easy ups 3s ،smart ups، یو پی اس ‌های لاین اینتر اکتیو، ماژولار و… در بازار مصرف عرضه شده ‌اند تا نیازهای متفاوت مصرف کنندگان را پاسخ دهند. پس شما می‌توانید بر اساس نوع نیاز ها و مصارف خود به خرید UPS تجهیزات پزشکی مناسب از میان محصولات متنوع این برند دست بزنید.
یو پی اس ‌های ساخته شده توسط برند APC به دلیل برخورداری از کارایی و راندمان بالا برای مصارف متنوع از جمله کاربرد در دستگاه‌ ها و تجهیزات حساس بیمارستانی مناسب هستند. از جمله این سیستم ‌ها می‌توان به دستگاه‌ های الکترولیت آنالایزر، یونیت‌ های دندانپزشکی، الکتروکاردیوگرام و….. اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *