یو پی اس

خرید یو پی اسUPS+قیمت مناسب و گارانتی|نمایندگی ups

خرید یو پی اس

یو پی اس(UPS) چیست؟

یو پی اس UPS مخفف عبارت (UNINTERRUPTIBLE POWER SUPPLY) به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است و کار آن این است که برق مورد نیاز وسایل و دستگاه ها را در هنگام قطعی برق تا مدت معین تامین کند. در واقع یو پی اس به محض اینکه برق شهری قطع شود، در کسری از ثانیه و بدون وقفه وارد مدار شده و برق دستگاه های مورد نیاز شما را تامین می کند. مسلما وجود چنین دستگاهی به اندازه کافی باعث ایجاد محافظت از دستگاه ها می شود. چرا که در صورت قطع ناگهانی برق، امکان دارد خیلی از سخت افزارهای کوچک درون دستگاه ها از بین برود. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت های انواع دستگاه یو پی اس مورد نظر خود با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

 

برای خرید دستگاه یو پی اس با برند های خارجی و ایرانی با پایین ترین قیمت موجود در بازار با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

به بیان دیگر دستگاه یو پی اس دستگاهی برای مقابله با خطاهای شبکه برق ای سی است که به عنوان یک منبع تغذیه بدون وقفه عمل میکند. دستگاه یو پی اس به عنوان یک منبع تغذیه ی پشتیبان برای وسایل برقی و الکترونیکی شما است که با نبود برق، افت ولتاژ، نوسان های برقی و اختلال در سیستم های برقی و برق شهری میتواند انرژی مورد نیاز برای ادامه ی عملکرد دستگاه الکترونیکی شما را تامین کند.از دستگاه یو پی اس برای محافظت از تجهیزات های سخت افزار الکترونیکی از جمله رایانه های شخصی و سایر تجهیزات مخابراتی استفاده می شود. به این دلیل که این دستگاه ها بدلیل قطعی برق یا نوسانات جریان برق می تواند جریان برق برای ادامه ی عملکرد سیستم ها و دستگاه های شما را تامین کند و بتوانید سیستم های خود را در حالت امن خاموش کنید یا بتوانید برای ساعاتی برق دستگاه های الکترونیکی خود را تامین کنید.

 

برای اطلاع از قیمت دستگاه های یو پی اس و خرید دستگاه یو پی اس با ضمانتنامه اصل و گارانتی با قیمت مناسب با واحد فروش و با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

طراحی دستگاه یو پی اس بسیار متفاوت است و آنها در توان های مختلف و برای کاربرد های مختلفی تولید شده اند. برخی از دستگاه های یو پی اس برای مصرف چند ولت آمپر باتری طراحی شده اند تا به عنوان مثال بتوانند یک دستگاه رایانه را به قدرت لازمه برسانند و برخی دیگر از این دستگاه ها برای مصرف چند مگاولت آمپر طراحی شده اند تا برای مثال مراکز بزرگی از قبیل بیمارستان ها، کارخانه های بزرگ صنعتی و یا مراکز رایانه ای را به قدرت برسانند.
شرکت انرژی پردازان سولار صنعت، از شرکت های مطرح در زمینه فروش و عرضه دستگاه های یو پی اس،تعمیر یو پی اس، استابلایزر و باتری های یو پی اس می باشد. متخصصین ما با داشتن سابقه ای چندین ساله در امر تعمیر می توانند به پشتیبانی و تعمیر دستگاه های یو پی ای و استابلایزر شما بپردازند.

 

 

ویژگی-یو-پی-اس

 

برای خرید دستگاه یو پی اس (UPS) و اطلاع از قیمت های دستگاه ها با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

برندهای یو پی اس UPS ایرانی و خارجی 

جدول برندهای یو پی استوان و مدل دستگاه های موجودقیمت دستگاه
یو پی اس مکلسانتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید
یو پی اس مک پاورتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید
یو پی اس EPCتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید
یو پی اس APCتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید
یو پی اس فاراتلتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید
یو پی اس فارانتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید
یو پی اس آلجاتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید
یو پی اس یورونتتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید
یو پی اس IPCتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید
یو پی اس Rielloتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید
یو پی اس Master Guardتوان های مختلف موجود استتماس بگیرید

 

خرید یو پی اس برند APC

همان طور که در جدول فوق اشاره کردیم مجموعه ی سولار صنعت نمایندگی خرید انواع برند های یو پی اس می باشد که یکی از برند های پر فروش یو پی اس که برند آمریکایی APC می باشد را میتوانید از مجموعه ی ما خریداری کنید.

سولارصنعت نمایندگی رسمی خرید یو پی اس APC در ایران است که اگر شما قصد خرید این برند را دارید میتوانید با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

خرید یو پی اس برند مک پاور 

یو پی اس های مک پاور ساخت ترکیه می باشند و از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. این برند از دستگاه های برق اضطراری در توان های مختلف برای کاربرد های متفاوت تولید و در بازار عرضه شده است. شرکت سولار صنعت نمایندگی رسمی دستگاه های مک پاور می باشد و برای اطلاع از قیمت ها و خرید دستگاه برند MacPower  میتوانید با واحد فروش مجموعه ی ما تماس حاصل فرمایید.

 

ویژگی دستگاه یو پی اس چیست؟

یو پی اس دستگاهی برای تامین برق اضطراری تجهیزات الکتریکی و برقی می باشد که این اجازه را به شما می دهد در زمان قطعی برق به راحتی به فعالیت خود ادامه دهید و هیچ وقفه ای در فعالیت شما رخ نمی دهد. به بیانی ساده تر دستگاه یو پی اس یک منبع برق بدون وقفه ای است که وظیفه آن تامین برق مورد نیاز دستگاه ها در زمان نبود جریان AC ( جریان ورودی) می باشد.
یو پی اس ها از 4 بخش مهم تشکیل شده اند که این اجزا به ذخیره و تبدیل جریان برق می پردازند، آسیب دیدن هر یک از این اجزا می تواند مانع عملکرد درست و در نهایت باعث خرابی آن می شوند.
دستگاه های یو پی اس از نظر تکنولوژی به 3 دسته تقسیم بندی می شوند( آنلاین، لاین اینتراکتیو، آفلاین) بسته به میزان حساسیت تجهیزات مصرفی و نیاز شما، می توانید از هر یک از این تکنولوژی ها استفاده نمایید.
سیستم های برق اضطراری یا همان یو پی اس ها تنها برای مصارف خاص استفاده نمی شوند بلکه طیف گسترده ای از مشاغل و حتی مجتمع های مسکونی نیز می توانند از این دستگاه استفاده نمایند. اهمیت استفاده از یو پی اس در مشاغل به علت وجود تجهیزات مهم و گرانقیمتی است که خرابی و یا نقص در عملکرد آن ها خسارات هنگفت و حتی جبران ناپذیری را به همراه دارد که به عنوان مثال می توان به دستگاه MRI اشاره کرد.

 

یو پی اس (UPS) چگونه کار می کند؟

گفتیم که یو پی اس یا همان منبع تغذیه اضطراری بدون وقفه در زمان قطعی جریان ورودی به تامین انرژی و برق مورد نیاز دستگاه های مصرفی می پردازد یعنی پس از قطع برق شهر بدون وقفه وارد مدار شده و به کمک باتری های یو پی اس که انرژی را مورد نیاز را ذخیره کرده اند برق مصرفی مورد نیاز را تامین می نماید. یو پی اس علاوه بر تامین برق می تواند به تثبیت نوسانات ولتاژ نیز بپردازد و برقی سالم و عاری از اختلالات را برای تجهیزات مصرفی فراهم کند. تثبیت ولتاژ به کمک فیلتر های الکتریکی موجود در یو پی اس ها صورت می گیرد که باعث حذف نوسانات و نویز های موجود در برق شهر می شود.
محل قرار گیری و نصب یو پی اس ها میان تجهیزات مصرفی و برق ورودی می باشد، به این صورت که در حالت عادی که برق ورودی یا همان AC در جریان است یو پی اس به تثبیت ولتاژ می پردازد، همچنین به کمک شارژ جریان AC را به DC تبدیل کرده و به این شکل ذخیره انرژی در باتری های یو پی اس صورت می گیرد. پس از قطع جریان ورودی AC ، اینورتر (inverter) موجود در یو پی اس جریان DC ذخیره شده در باتری را به AC تبدیل می کند و برق مورد نیاز دستگاه های مصرفی تامین می شود.
توان و قدرت یو پی اس رابطه مستقیمی با اینورتر آن دارد یعنی هر چه اینورتر قوی تر باشد توان و قدرت یو پی اس نیز بیشتر می شود و می توانید تجهیزات بیشتری را برای پشتیبانی به آن متصل نمایید.

 

کاربرد-یو-پی-اس-ups

 

کاربرد دستگاه های یو پی اس

شما میتوانید در زمینه های مختلف از دستگاه های یو پی اس استفاده کنید. بطور مثال :

 1. یو پی اس دوربین مداربسته برای تامین برق اضطراری تجهیزات امنیتی و حفاظتی
 2. یو پی اس بیمارستان و تجهیزات پزشکی
 3. یو پی اس کرکره برقی برای درب های پارکینگ ها، مجتمع های تجاری و منازل
 4. یو پی اس ATM و سیستم های بانکی و مخابراتی
 5. یو پی اس آسانسور  برای تامین برق اضطراری آسانسور و حالت امن دستگاه آسانسور
 6. یو پی اس برای ساختمانها و مراکز فروشگاهی
 7. یو پی اس سیستم های کامپیوتری و تجهیزات شبکه ایی 
 8. یو پی اس برای تامین برق اضطراری مدارس، دانشگاه ها، منازل و مجتمع های تجاری
 9. یو پی اس برای تامین برق سیستم های کامپیوتری شخصی
 10. خرید یو پی اس برای تجهیزات بیمارستانی و مراقبت های ویژه
 11. خرید دستگاه UPS برای برق اضطراری فروشگاه ها
 12. تامین برق اضطراری تجهیزات دندان پزشکی
 13. و ….

از ups ها استفاده نمایید و برق دستگاه های خود را در زمان نبود برق تامین کنید. امروزه هزینه های تعمیرات و سوختگی و خرابی دستگاه های برقی بسیار زیاد است و شما با خرید ups میتوانید جریان برق را کنترل نمایید و در نبود برق برای ساعاتی برق دستگاه های الکترونیکی خود را تامین نمایید.

 

برای انتخاب برند و توان دستگاه یو پی اس مورد نیاز خود با مشاوران مجموعه سولار صنعت و با شماره ی 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

ups-buy

 

قیمت یو پی اس UPS

دستگاه های یو پی اس مختلفی با برند های خارجی و ایرانی در بازار موجود است که قیمت دستگاه های یو پی اس به عوامل متعددی بستگی دارد. دستگاه های یو پی اس ایرانی نسبت به دستگاه های خارجی قیمت پایین تری دارند. نحوه قیمت گذاری دستگاه های یو پی اس بر اساس نوع دستگاه، میزان توان و برند های دستگاه ها می باشد. اگر شما هم بدنبال خرید دستگاهی برای تامین برق اضطراری در زمان نبودن برق هستید کافیست تلفن را بردارید و با شماره تماس شرکت 88447000-021 تماس بگیرید و کارشناسان ما شما را بصورت رایگان برای خریدی مطمئن و دقیق راهنمایی میکنند.

 

برای انتخاب نوع دستگاه و قیمت دستگاه برق اضطراری خود میتوانید با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

محاسبه توان مورد نیاز در هنگام خرید یو پی اس

اما مهمترین موضوع در هنگام خرید یو پی اس این است که حتماً نیاز خود و توان تجهیزات را محاسبه کنید. یعنی با توجه به دستگاه‌ هایی که قرار است آنها را به یو پی اس متصل کنید،باید سوالاتی را در نظر بگیرید و با پاسخ به آنها مشخص شود که چه نوع دستگاهی مناسب کسب و کار شما هست و بر اساس آنها میتوانید تصمیم بگیرید که چه مدل یو پی اس و با چه توانی، مناسب کسب و کار و فعالیت های شما است.

 

 • دستگاه ups برند ایرانی یا خارجی را میخواهید خریداری کنید؟
 • آیا برق کسب و کار شما تک فاز است؟
 • آیا توان مورد استفاده شما در حدود KVA7 است؟

 

اگر پاسخ دو سوال قبل شما بله می باشد و برق کسب و کار شما بصورت تک فاز باشد، پس بهتر است از یو پی اس لاین اینتراکتیو استفاده کنید. در غیر اینصورت خرید یو پی اس آنلاین (که عمدتاً برای مصارف بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد) انتخاب هوشمندانه ای است.

به جز این موضوع نکته مهم دیگر در هنگام خرید یو پی اس این است که میزان آمپر باتری ها را مشخص کنید. با در نظر گرفتن توان لازم ، مقدار پشتیبانی و Back Up ایی که نیاز دارید میتوانید  آمپر باتری هاب یو پی اس را مشخص کنید. همانطور که می‌دانید در Ups معمولا از باتری های سیلد اسید ۱۲ ولتی استفاده میکنند.برخی از یو پی اس ها دارای باتری داخلی هستند و شما میتوانید با افزایش آمپر و تعداد باتری ، مقدار پشتیبانی و Back Up را افزایش دهید.

در صورت سوال و راهنمایی برای تعیین تعداد باتری ها، بر اساس میزان پشتیبانی مورد نظر خود میتوانید با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

 

برای اطلاع از قیمت ها و برند های باتری های یو پی اس با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل نمایید.

 

خرید-یو-پی-اس-ups

 

انواع یو پی اس (UPS) 

دستگاه های یو پی اس به 3 دسته تقسیم میشوند که عبارتند از:

 1. خرید دستگاه یو پی اس آنلاین
 2. خرید دستگاه یو پی اس لاین اینتراکتیو
 3. خرید دستگاه یو پی اس آفلاین

برای خرید یو پی اس ابتدا باید با انواع یو پی اس آشنایی داشته باشیم. همان طور که بیان کردیم یو پی اس ها در سه نوع بزرگ تولید و عرضه می شود.

نکته مهم این است که یو پی اس های آفلاین (که مدتی از رده خارج شده اند. چرا که مدل‌های جدیدتر یو پی ‌اس وجود دارد)، ups های آنلاین و یو پی اس های لاین اینتراکتیو.

به جز این تقسیم بندی، می توان تقسیم بندی دیگری نیز برای یو پی اس ها قائل شد. ups های تکفاز و یو پی اس های سه فاز. اگر که برای مصارف کوچک و معمولی قصد خرید یو پی اس دارید، مدل های تکفاز، نیاز شما را تامین می ‌کنند. اما اگر به هر دلیلی توان مصرفی شما بسیار بالاتر است خرید یو پی اس سه فاز مناسب تر و مقرون به صرفه تر است.

 

برای اطلاع از قیمت دستگاه ها و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان فروش میتوانید با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

معرفی دسته بندی های یو پی اس

دستگاه های یو پی اس در 3 تکنولوژی زیر تولید و عرضه می شوند:

 

• یو پی اس با تکنولوژی آنلاین

دستگاه های یو پی اس با تکنولوژی آنلاین بدون هیچ وقفه ای و در همه حال به فعالیت خود می پردازد. باتری های این دستگاه در هر زمان در حال شارژ می باشد و اینورتر آن نیز فعال بوده و توان خروجی مورد نیاز دستگاه های مصرفی را فراهم می سازد. یو پی اس های آنلاین در صورت در جریان بودن ولتاژ ورودی به تثبیت نویز ها و نوسانات ولتاژ می پردازند. رکتیفایر این دستگاه در صورت قطع جریان ورودی به سرعت و بدون هیچ وقفه ای جریان مستقیم DC ذخیره شده در باتری ها را برای تامین برق مورد نیاز تجهیزات مصرفی به جریان متناوب AC تبدیل می نماید.

در یو پی اس های آنلاین سطح ولتاژ و نویزها و همچنین اختلالاتی که ممکن است در برق شهری وجود داشته باشد، تصحیح می شوند و پس از آن باتری های یو پی اس شارژ می شوند. به همین دلیل هم هست که برای دستگاه‌ ها و تجهیزات حساس مانند دیتاسنترها و کاربردهای پزشکی از یو پی اس های آنلاین استفاده می ‌شود.

 

• یو پی اس با تکنولوژی لاین اینتراکتیو

در تکنولوژی لاین اینتراکتیو نیز اینورتر همواره در حال فعالیت است و باتری های آن به ذخیره انرژی می پردازند، همچنین مانند سری های آنلاین می تواند به تثبیت ولتاژ بپرازد. هنگامی که جریان ورودی قطع می شود، این یو پی اس با چند صدم ثانیه تاخیر برق مورد نیاز دستگاه های مصرفی را فراهم می کند. یو پی اس های لاین اینتراکتییو را معمولا برای تجهیزات کامپیوتری و آن دسته تجهیزاتی که حساسیت کمتری دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

از پرکاربردترین دستگاه های یو پی اس که بسیار پیشنهاد میشود، یو پی اس های لاین اینتراکتیو است. تقریباً می‌ توان گفت برای همه کاربردها و دستگاه ‌ها می‌ توان از یو پی اس های لاین اینتراکتیو استفاده استفاده کرد. البته اگر قصد استفاده از یو پی اس برای برق سه فاز دارید بهتر است که از یو پی اس های آنلاین استفاده کنید. چرا که لاین اینتراکتیو قابلیت پشتیبانی از برق سه فاز را ندارند و توان آنها نهایتا KVA7 خواهد بود.

 

• یو پی اس با تکنولوژی آفلاین

یو پی اس های دارای تکنولوژی آفلاین تنها در زمانی که جریان ورودی قطع شود شروع به فعالیت می کنند. یعنی به طور معمول دستگاه های مصرفی به برق شهر به طور مستقیم متصل هستند و زمانی که جریان برق ورودی قطع می شود مدار اینورتر فعال شده و به کمک انرژی ذخیره شده در باتری ها با چند صدم ثانیه تاخیر، برق مورد نیاز تجهیزات مصرفی را فراهم می کند.

 

برای اطلاع از قیمت های انواع یو پی اس های آنلاین، آفلاین، لاین اینتراکتیو و ماژولار با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

راهنمای خرید یو پی اس (UPS)

شما می توانید با توجه به نیاز خود که شامل زمان پشتیبانی می باشد و توان دستگاه مصرفی که معمولا روی خود دستگاه ها درج شده است، یو پی اس مناسبی را انتخاب و خریداری نمایید. نکته ی دیگری که در انتخاب و خرید یو پی اس مهم است درجه حساسیت تجهیزات مصرفی شما می باشد، برای تجهیزات با حساسیت بالا ما یو پی اس هایی با تکنولوژی آنلاین را پیشنهاد می کنیم اما اگر دستگاه ها مصرفی شما درجه حساسیت متوسط یا کمی دارند می توانید از یو پی اس های لاین اینتراکتیو یا آفلاین استفاده نمایید.
همان طور که می دانید باتری ها مهم ترین بخش یو پی اس ها هستند که انرژی مورد نیاز تجهیزات مصرفی در آن ذخیره می شود و یو پی اس ها بدون باتری نمی توانند به پشتیبانی دستگاه ها بپردازند، از این رو مقدار زمان پشتیبانی نیز ارتباط مستقیمی با آمپر باتری های یو پی اس دارد و هر چه آمپر باتری ها افزایش پیدا کند مقدار زمان پشتیبانی نیز افزایش پیدا می کند.

 

خرید-یو-پی-اس-ups

 

شرایط مناسب و استاندارد برای نگهداری از یو پی اس (UPS)

محلی که دستگاه یو پی اس شما در آن نگهداری و نصب می شود باید شرایط مناسب و استانداردی داشته باشد. نگهداری از یو پی اس امری مهم است و رعایت نکات در زمینه ی شرایط ایده آل یو پی اس میتواند طول عمر دستگاه های شما را افزایش دهد.برای مثال محیط باید دمای مناسب و استاداردی داشته باشد همچنین باید به دور از تابش نور خورشید که یکی از عوامل افزایش دما است نگهداری شود، محیط نگهداری از یو پی اس باید عاری از رطوبت و گر و غبار باشد و باید به دور از مواد اشتعال زا نگه داری شود.

 

گارانتی و ضمانتنامه دستگاه یو پی اس UPS

مجموعه سولارصنعت از نمایندگی های رسمی فروش انواع دستگاه های یو پی اس است، که با سابقه ی چندید و چند ساله به همراه کادر مجرب خود در زمینه فروش دستگاه های برق اضطراری و یو پی اس، به مشتریان خود خدمت رسانی میکند.

کلیه محصولات این مجموعه به همراه ضمانتنامه و پشتیبانی به فروش می رسد. شما میتوانید دستگاه ups مورد نیاز خود را با اطمینان کامل از مجموعه ما خریداری نمایید. همچنین شرکت ما در زمینه ی تعمیر و سگهداری دستگاه های ups  نیز خدماتی را به شما عزیزان ارائه میدهد. کافیست با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی کنند.

 

معرفی اجزا یو پی اس (UPS)

دستگاه یو پی اس از 4 قسمت مهم تشکیل شده است، اینورتر، رکتیفایر، شارژر و باتری.

 

• اینورتر (inverter) در یو پی اس

اینورتر های موجود در یو پی اس وظیفه تبدیل جریان مستقیم DC به جریان متناوب AC را دارند، ولتاژ خروجی اینورتر ها باید معادل ولتاژ برق شهر باشد و ولتاژ های یکسان داشته باشند. اینورتر ها بر از نظر شکل موج سینوسی به 3 دسته تقسیم می شوند:

 1. شبه سینوسی
 2. خروجی مربعی
 3. تمام سینوسی

• رکتیفایر (rectifier) در یو پی اس

وظیفه ی رکتیفایر در یو پی اس تبدیل جریان متناوبAC به جریان مستقیم DC می باشد. برای به دست آوردن جریان DC می توان از یکی از سه حالت کلی رکتیفایر ها استفاده کرد :

 1.  نوع اول رکتیفایر : IGBT
 2. نوع اول رکتیفایر : Diode+IGBT
 3.  نوع اول رکتیفایر : تریستور

• شارژر (charger) در یو پی اس

شارژر نیز وظیفه ذخیره و شارژ باتری های یو پی اس را دارد و جریان متناوب AC را به جریان مستقیم DC تبدیل کرده و آن را در باتریها ذخیره می نماید.

• باتری (battery) در یو پی اس

مهم ترین بخش یو پی اس باتری های آن می باشد، چرا که دستگاه یو پی اس انرژی مورد نیاز برای پشتیبانی دستگاه های و تجهیزات مصرفی را از طریق باتری تامین می نماید. باتری هایی که معمولا برای سیستم یو پی اس مورد استفاده قرار می گیرند از نوع سیلداسید می باشند که لایه های محافظ آن برای جلوگیری از نفوذ رطوبت از جنس فیبر می باشد. باتری های یو پی اس در توان مختلف و برند های متفاوت در بازار موجود است که شما میتوانید برای خرید باتری یو پی اس مورد نیاز خود با قیمت مناسب با شرکت انرژی پردازان سولار صنعت تماس حاصل نمایید.

 

برای خرید باتری یو پی اس میتوانید با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

مزایای استفاده از یو پی اس

 • تامین جریان برق در زمان قطعی برق برای دستگاه های الکترونیکی
 • محافظت از دستگاه های الکترونیکی در برابر نوسان های برق شهری
 • محافظت از سخت افزار های دستگاه های الکترونیکی در زمان قطعی برق

 

تعمیر و نگهداری از یو پی اس (UPS)

شما می توانید تعمیر دستگاه های یو پی اس و استابلایزر خود را به شما بسپارید. متخصصین و مهندسین ما در بخش فنی در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات فنی شما مشتریان عزیز می باشند. روند تعمیر دستگاه های شما به اینگونه است که پس از تماس با بخش فنی و ارسال دستگاه، پس از 48 ساعت همکاران ما با شما تماس گرفته و علت خرابی و هزینه تعمیر آن را به شما اطلاع می دهند. پس از دریافت تاییدیه از طرف شما به سرعت به تعمیر دستگاه می پردازند.

 

برای تعمیر و سرویس دوره ایی (UPS) خود میتوانید با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “خرید یو پی اسUPS+قیمت مناسب و گارانتی|نمایندگی ups

 1. Sara گفت:

  سلام ممنون از مقاله خوبتون در زمینه ی یو پی اس

 2. Sadegh گفت:

  من با کارشناساتون تماس گرفتم و چقدر عالی راهنمایی کردند تا یو پی اس مورد نیازمو تهیه کنم

  1. elham web گفت:

   ممنون دوست عزیز ، خوشحالیم که مشکل شما برطرف شده

 3. Akbar گفت:

  ممنون عالی بود

 4. Alizadeh گفت:

  از خدماتتون استفاده کردم و عالی هستید

  1. elham web گفت:

   خوشحالیم از رضایت شما

 5. Mahmoodi گفت:

  تعمیر ups ام انجام میدید؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز بله، با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

  2. Ali گفت:

   سلام ممنون از اطلاعاتتون

 6. Abdolahi گفت:

  شما برند یو پی اس ایرانی هم میفروشید ؟

  1. epso گفت:

   سلام وقتتون بخیر.
   بله
   هم باتری یو پی اس، هم خود دستگاه های یو پی اس برند داخلی موجود هست.
   با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 7. elham web گفت:

  یو پی اس آنللاین برند مکلسان موجود دارید ؟

 8. moheni گفت:

  من ups برای سیستم کامپیوترم میخوام، این مدل دستگاه هم شما موجود دارید؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز، بله ups برای مصارف خانگی و کامپیوتری هم موجود هست، برای انتخاب نوع مدل و توان دستگاهتون با واحد فروش ما با شماره 88447000-021 تماس بگیرید تا قیمت دستگاه رو خدمتتون بگند و راهنماییتون کنند. موفق باشید

 9. Asadi گفت:

  بدند فاراتل برای خرید دارید ؟ یه دستگاه فاراتلمم نیاز به سرویس داره ، شما این برند رو کار میکنید ؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   بله دوست عزیز هم تعمیرات این برند توسط گروه ایپسو انجام میشه و اگر محصولی نیاز دارید با شماره شرکت تماس بگیرید.

 10. مهران زاهدی گفت:

  من دستگاهم رو تازه خریداری کردم ، واقعا قیمت شما خیلی مناسب هست و دستگاه شامل گارانتی هم بود. واقعا ممنونم از خدمات خوبتون با اینکه من شهرستان هستم
  به موقع و با کیفیت بود

 11. mortazavi گفت:

  من یسری دستگاه نیاز دارم، شما نب و راه اندازی دستگاه ها رو هم خودتون انجام میدید؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز.
   نصب و راه اندازی دستگاه ها توسط خود مجموعه هم انجام میشود موفق باشید

 12. Hamed گفت:

  Ups اسانسور قیمتش چقدره ؟ و چه برندی موجوده ؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقت بخیر.
   دستگاه یو پی اس هم برند های ایرانی موجود هست و هم خارجی که قیمت ها بستگی به نوع، توان و کاربرد های مختلف داره.
   شما میتونید با شماره تماس 88447000-021 تمس بگیرید. همکاران شما رو راهنمایی میکنند. موفق باشید.

 13. Bagheri گفت:

  یو پی اس آنلاین فاران Titan 10KVA External موجود دارید ؟ قیمتش چقدره ؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز، برای اطلاع از موجود بودن توان دستگاه مورد نظرتون، با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید .

 14. Ali M گفت:

  تفاوت قیمت یو پی اس ایرانی و خارجیا چقدره ؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز، با شماره تماس شرکت تماس بگیرید کارشناس های فروش راهنماییتون میکنند.

 15. علیرضا گفت:

  نصب دستگاه یو پی اس رو هم انجام میدید؟

 16. علیرضا گفت:

  تجهیزات دیگه مثل رک و کابینت باتری هم دارید شما

 17. سامان گفت:

  Ups آلجا موجود دارید ؟ من یه دستگاهم نیاز ب سرویس داره و یکی جدید میخوام خریداری کنم

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز
   وقت بخیر
   بله انواع دستگاه های UPS توسط مجموعه ما به فروش میرسد که برای اطلاع از قیمت و توان دستگاه خودتون با شماره تماس یا واتساپ شرکت در ارتباط باشید.

 18. Ehsani گفت:

  باتری هم برای دستگاه ها میفروشید ؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   فروش انواع دستگاه های یو پی اس ، باتری یو پی اس و استابلایزر و همچنین تعمیرات و … از خدمات شرکت ما می باشد.

 19. Asadi گفت:

  دستگاه ها با ضمانت نامه هستند ؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز ، دستگاه ها و باتری های مجوعه شامل ضمانت نامه هستند همگی و برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید. موفق باشید

 20. Shahab گفت:

  من برای تامین برق روشنایی خونه میخوام دستگاه ups رو خریداری کنم. هزینش چقدر در میاد ؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز، هزینه بر اساس نوع دستگاه و میزان تایم بک آپ که نیاز دارید هست، با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید همکاران فروش راهنماییتون کنند .

 21. سینا گفت:

  سلام. ups برند یورونت هم دارید شما؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   بله برای ثبت سفارش با شماره تماس شرکت تماس بگیرید یا واتساپ مجموعه سولار صنعت

 22. صدیقی گفت:

  Ups Apc موجود هستند؟ با گارانتی هستند ؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقت بخیر.
   بله یو پی اس APC موجود هست ، دستگاه ها با گارانتی هستند بله

 23. بهاری گفت:

  سلام وقت بخیر
  یو پی اس برند خارجی 10 کاوا و 3 کاوا موجود دارید ؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقت بخیر.
   هم برند خارجی موجود هست و هم ایرانی، مدل های مختلف دستگاه ها موجود هستند که میتونید با شرکت تماس بگیرید تا واحد فروش بر حسب نیاز شما به شما دستگاه ها رو معرفی کنیم

 24. bahadori گفت:

  سلام من 2 تا یو پی اس 10 کاوا میخوام و اینکه فرایند نصب رو شرکت شما انجام میده ؟ کابینت باتری و تعویض باتری ام انجام میدید؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقت بخیر .
   نصب و راه اندازی و اگر تعویض باتری و …. داشته باشید توسط شرکت انجام میشود.

 25. shyanii گفت:

  سلام من یو پی اس برند apc و مدل Symmetra PX میخواستم
  شما موجود دارید این مدل دستگاه رو ؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقت بخیر. بله این مدل دستگاه موجود هست ولی برای اطلاع از قیمت و توان دستگاه با بخش فروش تماس بگیرید. موفق باشید

 26. آشوری گفت:

  سلام . دستگاه 100 کاوا چه برندی دارید؟ من اراک هستم و ارسال دارید به شهرستان؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز، برند های متفاوتی موجود هستند و میتونید برای دریافت مشاوره رایگان با واحد فروش تماس بگیرید. بله ارسال به شهرستان هم داریم ومیتونید راحت خرید خودتونرو انجام بدید.

 27. sahab گفت:

  salam ups apc 250 kw
  mojod darin?

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز بله ، برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.