یو پی اس

یو پی اس آسانسور

همه چیز درباره ی یو پی اس آسانسور

آسانسور از جمله دستگاه هایی است که در ساختمان های بزرگ و مجتمع های چندین طبقه پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد، به همین علت باید از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل کنید چرا که کوچک ترین ایراد و اشکال برقی منجر به نارضایتی ساکنین می شود.علت تاکید بر استفاده از یو پی اس برای سیستم های آسانسور این است که آسانسور یک وسیله عمومی است و تمامی افراد میتوانند از آن استفاده کنند، حالا تصور کنید کودک، سالمند و یا فردی که دچار بیماری خاصی می باشد یا پزشکان، پرستاران و بیماران از سیستم آسانسور بیمارستان استفاده نمایند و درست در زمان حضور این افراد در آسانسور برق شهر قطع شود. اگر آسانسور مجهز به دستگاه یو پی اس (UPS) باشد، در زمان قطعی برق و اختلالات برقی افراد بدون هیچ معطلی و یا مشکلی می توانند از آن خارج شوند و خطری سلامت آنها را تهدید نمیکند. یک دیگر از فواید استفاده از خرید یو پی اس این است که می تواند از سیستم آسانسور و بردهای آن در مقابل نوسانات و اختلالات ولتاژ حفاظت کند.

همه چیز درباره ی یو پی اس آسانسور
شرکت انرژی پردازان سولار صنعت نمایندگی انحصاری خرید یو پی اس مکلسان در تهران است که توانایی تامین انواع برنند های یو پی اس مطرح دنیا را دارد. همچنین

مجموعه سولار صنعت تامین کننده ی برق اضطراری آسانسور، برق اضطراری بیمارستان ها و مراکز بهداشتی است که میتواند با ارائه راهنمایی های مناسب شما را در جهت خرید یو پی اس مناسب کمک کند.

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 88447000-021 با ما در ارتباط باشید.

تعمیر یو پی اس آسانسور

سیستم برق اضطراری یا همان یو پی اس UPS در صورت رعایت نکردن شرایط مناسب و استاندارد به هنگام استفاده از آن، نیز دچار خرابی و آسیب دیدگی می شود. شرکت انرژی پردازان سولار صنعت به کمک کارشناسان و متخصصین خود در بخش فنی آماده خدمات رسانی در زمینه تعمیر یو پی اس آسانسور می باشد. بخش فنی مجموعه ما سعی دارد در سریع ترین زمان ممکن بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهند و مشکل دستگاه شما را حل نمایند.
کارشناسان ما پس از انجام تست های لازم و عیب یابی، طی 48 ساعت آسیب ها و علت خرابی دستگاه یو پی اس شما را شناسایی و اعلام هزینه می کنند، بعد از دریافت تاییدیه از طرف شما به سرعت تعمیر دستگاه شما می پردازند.

تعمیر یو پی اس آسانسور
خرابی قطعات داخلی UPS رایج ترین مشکل برای این دستگاه می باشد که علت آن استفاده از UPS در شرایط نا مناسب و غیر استاندارد می باشد. خرابی هر یک از قطعات داخلی یو پی اس می تواند عملکرد آن را دچار ایراد کند و در نهایت باعث خرابی و آسیب دیدن آن شود. شما می توانید با نگهداری دستگاه UPS خود در شرایط استاندارد زیر مانع از آسیب دیدن آن شوید :

دما 

یو پی اس باید در محیطی با دمای استاندارد نگه داری و مورد استفاده قرار گیرد. کاهش و یا افزایش دما از حد مجاز می تواند به قطعات داخلی UPS آسیب برساند.

 رطوبت 

محیطی که UPS در آن نگه داری می شود باید عاری از رطوبت و آب باشد.

 نور خورشید 

این نکته را در نظر داشته باشید که یو پی اس باید به دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شوند، چرا که تابش مستقیم نور بعث افزایش دما و گرم شدن دستگاه می شود.

 به دور از مواد اشتعال زا 

دستگاه یو پی اس و باتری های آن، همگی باید به دور از مواد اشتعال زا نگه داری شوند زیرا باتری های یو پی اس بسیار حساس می باشند.

باتری های یو پی اس نیز می تواند دچار خرابی شوند که منجر به از کار افتادن UPS می شود. این باتری ها ممکن است تحت تاثیر مستقیم و منفی شرایط نامناسب، باد کرده و یا سولفاته شوند.
سولار صنعت همچنین در زمینه ی فروش باتری یو پی اس با توان های مختلف، خدمات گسترده ایی را به مشتریان خود ارائه میدهد.

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 88447000-021 با ما در ارتباط باشید.

شرایط نامناسب و غیر استانداردی چون :

درجه حرارت بالا و نا مناسب محیط 

هر باتری با توجه به نوع ساخت آن شرایط دمایی استاندارد مختص به خود را دارد باعث خرابی باتری  نشت گاز در باتری های سیلدلیداسید می شود.

شارژ و دشارژ بیش از حد باتری 

شارژ بیش حد نیز باعث خرابی باتری می شود چرا که اگر ولتاژ بیش از حد تعریف شده به باتری وصل شود، جریان زیادی وارد آن وارد می شودو در نهایت موجب افزایش دما و خرابی باتری می شود. همچنین دشارژ بیش از حد مجاز باعث سولفاته شدن و در نتیجه باعث کاهش طول عمر باتری و خرابی آن می شود.

ریپل برق متناوب 

هنگامی که ولتاژ متناوب روی شارژر شارژر برق مستقیم قرار گیرد، ریپل برق متناوب صورت می گیرد که باعث کاهش عمر باتری می شود.

اتصال کوتاه سر باتری 

اتصال کوتاه باتری زمانی رخ می دهد که دو قطب مثبت و منفی توسط یک رسانا به یکدیگر متصل شوند. اتصال کوتاه تاثیر منفی بر باتری دارد و در مواردی موجب خرابی باتری و از کار افتادن آن می شود.

تعمیر یو پی اس آسانسور

 

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت نمایندگی فروش انواع دستگاه های استابلایزر، رک، یو پی اس و باتری های یو پی است که شما میتوانید جهت دریافت مشاوره فنی برای خرید دستگاه مورد نیاز خود با شماره 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 88447000-021 با ما در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.