شرکت انرژی پردازان سولار صنعت

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت با برند {Epso group} گروه ایپسو با سابقه چندین ساله مدیران خود در زمینه تامین و طراحی و تولید انواع دستگاه های یو پی اس UPS و باتری یو پی اس وبا هدف بهبود عملکرد سیستم های مذکور و ارائه خدمات تامین و مشاوره دستگاه ها برای مشتریان خود گردیده است .
مدیران این شرکت سالیانه متمادی فعالیت خود را در زمینه یو پی اس با ارائه خدمات نصب و راه اندازی و تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری و تامین دستگاه های یو پی اس به شرکت های همکار و مشتریان عمده خود اغاز نموده است و طی چندین سال اخیر به صورت رسمی و مستقیم با مشتریان خود در زمینه های ذکر شده در ارتباط بوده و خدمات خود را ارائه میدهد. افتخاره ما پشتیبانی نامحدود از تمامی برند های موجود یو پی اس در ایران اعم از Apc, Riello, Makelsan, Eaton , Piller و … میباشد ک این امر موجب روز افزون شدن تجربیات مدیران پرسنل فنی این شرکت در زمینه های مختلف خدمات رسانی به مشتریان خود شده است.

خدمات و محصولات قابل ارائه توسط گروه ایپسو:

هدف ما بهبود عملکرد فعالیتهای شما و دسترس پذیری محصولات برقی توسط محصولات انرژی پردازان سولار صنعت است.

  1. ارائه یو پی اس های Line interactive تاتوان 5kvaمناسب برای تجهیزات با حساسیت کمتر مانند: دوربین مدار بسته و سیستم های کامپیوتری و…
  2. ارائه یو پی اس های Online double_ Conversion تاتوان 10 kva برای سیستم های بانکی و اداری و ازمایشگاهی و…
  3. ارائه یو پی اس های صنعتی تاتوان 900 kva وتوان های بالاتر به صورت سفارش مشتری برای بیمارستانها و کارخانه جات صنعتی ودیتا سنترها و …
  4. ارائه انواع باتری های Ni-cd , Selead liead acid , در ظرفیت ها و برند های معتبر.
  5. طراحی و ارائه انواع راهکارها برای حفاظت از دیتا سنترها .
  6. ارائه خدمات سرویس و تعمیر و نگه داری دستگاه های یو پی اس.
  7. خدمات فوق به واسطه نمایندگان محدود ما در تمام استان ها قابل ارائه میباشد.
  8. خدمات شارژ.
    شما میتوانید برای خرید انواع دستگاه های یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس، تعمیر انواع برند های یو پی اس داخلی و خارجی، همچنین تعمیر انواع استابلایزر های برند داخلی و خارجی با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید و خرید خود را با قیمتی مناسب انجام دهید.

 

افتخارات شرکت انرژی پردازان سولار صنعت

 

سندیکا-شرکت-انرژی-پردازان-سولار-صنعت

 

سندیکا-برق-سولارصنعت1401