اخبار

برق اضطراری بیمارستان ها و دستگاه های بیمارستانی

برق اضطراری بیمارستان ها

برق اضطراری بیمارستان ها در زمان قطعی برق

امروزه در تمامی شرکت ها، کارخانه ها و مراکز بهداشتی درمانی از سیستم های برق اضطراری یا همان یو پی اس استفاده می شود، چرا که بیشتر فعالیت های ما وابسته به انرژی الکتریکی و برق می باشد و نبود آن باعث بروز مشکلاتی می شود. در مراکز بهداشتی و درمانی مانند کلینیک ها و مخصوصا بیمارستان ها حتما باید از یو پی اس استفاده شود چرا که قطعی برق آسیب های جبران ناپذیر جانی را به همراه دارد.
دستگاه های یو پی اس و به کمک جریان برق ذخیره شده در باتری یو پی اس این مزیت را به شما میدهند که در زمان قطعی برق شهری دستگاه ها و ابزار های پزشکی بیمارستان ها از کار نیفتد و خطری سلامت جان بیماران بستری شده در بیمارستان را تهدید نکند.
آمار و ارقام منتشر شده طی سال های مختلف نشان میدهد که هر ساله تعداد بسیار زیادی از بیماران بستری شده در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی و درمانگاه ها به دلیل قطعی برق و متوقف شدن ابزار ها و دستگاه های پزشکی جان خود را از دست میدهند.
مجموعه سولار صنعت یکی از معتبرترین نمایندگی های خرید یو پی اس است که با ارائه ی انواع برند های دستگاه یو پی اس با گارانتی اصلی میتواند با کلیه ی مراکز پزشکی و بیمارستان ها همکاری داشته باشد و کارشناسان مجموعه میتوانند با ارائه ی مشاوره مناسب و در اختیار گذاشتن اطلاعات مناسب، شما را برای خرید دقیق و مناسب دستگاه یو پی اس راهنمایی کنند.

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 88447000-021 با ما در ارتباط باشید.

برق اضطراری بیمارستان ها

تامین برق اضطراری بیمارستانها با استفاده از دستگاه یو پی اس

امروزه به دلیل قطعی های مکرر برق و از کار افتادن دستگاه ها و ابزارهای پزشکی و بیمارستانی، استفاده از دستگاه های یو پی اس امری الزامی برای سازمان های بیمارستانی و مراکز بهداشتی می باشد.
دلیل تاکید برای وجود دستگاه های یو پی اس این است که در بخش هایی از بیمارستان ها مانند اتاق عمل، بخش مراقبت های ویژه این و … که سلامت جان بیماران وابسته به کارکرد دستگاه های بیمارستانی است، در صورت قطعی ناگهانی برق آسیبی را به سلامت بیماران وارد نشود.

تامین برق دستگاه های اتاق عمل با دستگاه یو پی اس

اگر در زمانی که برق شهر قطع می شود بیماری بستری باشد و از آنجایی که جراحی بیماران کار بسیار حساسی می باشد و نباید در آن تعلل کرد ، از کار افتادن تجهیزات اتاق عمل تاثیر مستقیمی بر روی سلامت و حتی زندگی فرد بیمار دارد. شما می توانید با استفاده از دستگاه یو پی اس از بروز چنین اتفاق هایی جلوگیری کنید.
تامین برق دستگاه های بخش مراقبت های ویژه
در بخش های مراقبت های ویژه که زندگی بیمار و علائم حیاتی آن با دستگاه ها و تجهیزات پزشکی مخصوص چک می شوند، متصل بودن برق شهر امری حیاتی می باشد.

برق اضطراری بیمارستان ها

موارد استفاده از دستگاه یو پی اس برای تامین برق اضطرای بیمارستان ها

وجود دستگاه یو پی اس برای تامین برق دستگاه های بیمارستانی در بخش های مختلفی از مراکز بهداشتی و بیمارستانها نیاز است که در ادامه ما به شما بیشترین بخش هایی که به وجود دستگاه یو پی اس برای تهیه و تامین برق دستگاه ها نیاز دارند را به شما معرفی میکنیم:

  1. تامین برق دستگاه های ام آر آی با استفاده از دستگاه یو پی اس
  2.  تامین برق دستگاه های بخش مراقبت های ویژه یا سی سی یو با استفاده از دستگاه یو پی اس
  3.  تامین برق دستگاه های بخش آی سی یو با استفاده از دستگاه یو پی اس
  4.  تامین برق دستگاه های عکس برداری و سی تی اسکن با استفاده از دستگاه یو پی اس
  5.  تامین برق دستگاه های سونوگرافی و آنژیوگرافی با استفاده از دستگاه یو پی اس
  6.  تامین برق دستگاه های رادیولوژی با استفاده از دستگاه یو پی اس
  7.  تامین برق بخش جراحی بیمارستان ها با استفاده از دستگاه یو پی اس
  8. و….

از آنجایی که تجهیزات پزشکی حساس به نوسانات هستند استفاده از یو پی اس توصیه می شود، چرا که یو پی اس نه تنها تامین کننده برق در زمان قطعی برق می باشد بلکه تثبیت کننده نویز ها و نوسانات ولتاژ نیز می باشد. این نوسانات پس از مدتی و در طول زمان به تجهیزات پزشکی آسیب می رسانند و این امر سبب خرابی دستگاه ها می شود. تعمیر و همچنین خرید مجدد این تجهیزات هزینه هنگفت و بالای دارد و مقرون به صرفه نمی باشد. شما می توانید با خرید یک یو پی اس متناسب با نیاز خود و مقدار پشتیبانی که نیاز دارید از شر تمامی هزینه خای اضافی خلاص شوید.
شرکت انرژی پردازان سولار صنعت یکی از نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر انواع دستگاه های یو پی اس می باشد که شما میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی این مجموعه کلیه ی سوالات خود را برای خرید یو پی اس مورد نیاز بخش های مختلف بیمارستان ها بپرسید و خریدی مطمین را انجام دهید.

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 88447000-021 با ما در ارتباط باشید.

دستگاه یو پی اس برای تامین برق دستگاه اکسیژن بیماران کرونایی

در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کوید 19 یا همان کرونا، روزانه افراد زیادی در بیمارستان ها بستری میشوند که تمامی این بیماران برای زنده ماندن و تنفس خود نیاز به ماسک اکسیژن و دستگاه های اکسیژن ساز دارند.
به دییل قطعی های مکرر برق شهری و از کار افتادن دستگاه های اکسیژن روزانه جان بسیاری از بیماران کرونایی به خطر می افتد که وجود دستگاه یو پی اس میتواند کمک بزرگی به زنده ماندن و حفظ سلامت این بیماران کند.

برق اضطراری بیمارستان ها
شرکت انرژ پردازان سولار صنعت با سابقه درخشان و چندین و چند ساله در صنعت یو پی اس، استابلایزر و باتری های یو پی اس تامین کننده و عرضه کننده تمامی برند های موجود در بازار و همچنین یو پی اس های با کیفیت و استاندارد بیمارستانی می باشد.
مشاوران ما در بخش فروش آماده خدمات رسانی و پاسخگویی به نیاز های شما می باشند، همچنین کارشناسان ما در بخش فروش مجموعه به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات فنی شما می باشند. شما می توانید با اطمینان کامل تعمیر یو پی اس های بیمارستانی خود را به ما بسپارید، کارشناسان و متخصصین ما در بخش فروش آماده خدمات رسانی می باشند و همچنین بازدید های دوره ای از دستگاه های یو پی اس خود را به ما بسپارید.
هدف ما جلب رضایت مشتریان می باشد و در راستای این هدف ما تلاش میکنیم محصولات با کیفیت و دارای استاندارد را به شما معرفی کنیم.

در صورت دریافت مشاوره، خرید و سفارش با شماره 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *