تعمیرات, یو پی اس

تعمیر یو پی اس (UPS)+تعمیر فوری UPS |تعمیر UPS در محل

تعمیر یو پی اس

تعمیر یو پی اس (UPS)

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت نمایندگی رسمی تعمیر انواع دستگاه های یو پی اس با انواع برند های یو پی اس ایرانی و خارجی با سابقه ی چندین ساله است که به کمک مهندسین متخصص در امر تعمیر یو پی اس و استابلایزر، با به کارگیری به روزترین اطلاعات در زمینه تعمیرات، توانایی تعمیر انواع دستگاه های یو پی اس و استابلایزر را دارد. این شرکت توانایی تعمیر انواع مدل های دستگاه یو پی اس و برند های مختلف این دستگاه هایی چون APC، Eaton ، Masterguard ، Delta ، Makelsan ، Mac power ، Piller ، Riello ، GE، فاران، فاراتل و …. را دارد.

 

 

برای تعمیر دستگاه یو پی اس خود با انواع برند های یو پی اس خارجی و ایرانی، با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

 

سولارصنعت، مجهزترین مرکز تعمیر یو پی اس UPS

شما میتوانید برای دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه یو پی اس خود و تعمیر دستگاه خود با هر برندی، با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیر کنید.

کارشناسان ما در تلاش اند با بهره گیری از دانش های نوین و مهارت خود، دستگاه های شما را در کوتاه ترین زمان ایراد دستگاه شما را شناسایی و به تعمیر آن بپردازند و بهترین خدمات را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند. کافیست با شماره تماس مجموعه تماس بگیرید و همکاران ما پس از اعلام نوع دستگاه شما را برای بهترین روند تعمیر راهنمایی می کنند.

 

 

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت نمایندگی رسمی تعمیر انواع دستگاه های یو پی اس با برند های یو پی اس خارجی و ایرانی می باشد که هر روزه آماده پاسخگویی برای رفع مشکلات دستگاه های مشتریان خود است. با ثبت سفارش تعمیر دستگاه خود با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

این نکته را به خاطر داشته باشید از آنجایی که یو پی اس و استابلایزر سیستم های نسبتا حساسی هستند و تعمیر چنین دستگاههایی بسیار سخت می باشد و دستگاه ها و تجهیزاتی که به آن ها متصل می شوند گران قیمت و بسیار حساس می باشند، فردی که قصد تعمیر این چنیت سیستم ها و تجهیزات حساسی را دارد باید به خوبی دوره دیده باشد و بر امر سرویس و تعمیر مسلط باشد.

مجموعه انرژی پردازان سولار صنعت متشکل از کارشنارشناسان حرفه ایی در زمینه تعمیر انواع دستگاه های یو پی اس، باتری یو پی اسو …  در تلاش است تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه یو پی اس شما را شناسایی کند و آنها را برطرف سازد. برای تماس با واحد تعمیرات با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

راهنمای-تعمیر-یو-پی-اس

 

 

تعمیرات یو پی اس برای مشتریان شرکت سولار صنعت به 2 صورت امکان پذیر است.

 

1- تعمیر یو پی اس در محل 

بعد از تماس شما با واحد تعمیرات شرکت انرژی پردازان سولار صنعت و دریافت آدرس دقیق یکی از کارشناسان واحد فنی را به محل شرکت شما اعزام می شود. پس از بررسی عملکرد دستگاه ups شما و دریافت اطلاعاتی چون مدل، توان و برند دستگاه شما، در صورتی که دستگاه شما دچار آسیب و خرابی شده باشد قطعات دستگاه شما در محل تعمیر خواهد شد. کارشناسان و متخصصین ما پذیرای تمامی پروژه های تعمیر یو پی اس با توان های بالا نیز می باشند و همچنین آمادگی سرویس و تعمیر یو پی اس های صنعتی با توان بالا را دارند. شما می توانید با اطمینان کامل سرویس و نگهداری دستگاه های خود را به ما بسپارید چرا که مهندسین و کارشناسان ما در بخش فنی تسلط کامل بر این امر را دارند.

 

 

2- تعمیر یو پی اس در واحد تعمیرات شرکت انرژی پردازان سولار صنعت

در این روش تعمیر یو پی اس، پس از تماس با واحد پشتیبانی و تعمیرات میتوانید دستگاه یو پی اس خود را به محل واحد تعمیرات یو پی اس سولار صنعت ارسال کنید و پس از پذیرش دستگاه یو پی اس، کارشناسان مجموعه مشکل دستگاه شما را شناسایی میکنند و آنها را برطرف میسازند. همچنین پس از رفع مشکل دستگاه شما مجددا تست خواهد شد و در صورت برطرف شدن مشکل دستگاه شما آماده تحویل است.

 

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 88447000-021 با ما در ارتباط باشید.

 

تعمیر یو پی اس

 

یو پی اس ها قابل تعمیر هستند؟

دستگاه یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه برای تامین برق اضطراری دستگاه های الکترونیکی است که یو پی اس ها قابل تعمیر هستند.
بهتر است دستگاه های یو پی اس خود را بصورت دوره ایی، یا فصلی سرویس کنید تا در صورت بروز مشکل خطا ها و ایرادات پیش آمده برطرف شود.
طول عمر دستگاه های یو پی اس زیاد است و در صورت بروز مشکل قابل تعمیر هستند و باتری های یو پی اس هستند که طول عمر آنها بین 2 تا 5 سال برحسب نوع برند و توان باتری ها می باشد.
برای تعمیر دستگاه یو پی اس خود میتوانید با واحد پشتیبانی و تعمیر یو پی اس شرکت سولار صنعت به شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیر یو پی اس در تهران

 

 

در صورت خرابی دستگاه یو پی اس چه کنیم؟

 1. ابتدا شما باید مطمئن شوید که دستگاه شما دچار آسیب شده است. برای این کار ابتدا باید به صفحه نمایش یو پی اس دقت کنید تا ببینید دستگاه شما دارای خطا شده است یا خیر؟
 2. اتصالات دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید که کابل های دستگاه مشکلی نداشته باشد و به منبع تغذیه و باتری ها متصل است.
 3. به صداهای دستگاه توجه کنید و در صورتی که صداهای متفاوت را میشنوید سریعا با مرکز تعمیرات دستگاه یو پی اس خود تماس بگیرید.

شرکت ایپسو گروه نمایندگی رسمی تعمیرات انواع برند های یو پی اس، و دستگاه های داخلی و خارجی است که با به کارگیری بروزترین دستگاه ها و دانش روز در سریعترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر خواهد کرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی درباره ی دستگاه یو پی اس خود با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

تعمیر-یو-پی-اس-APC

 

 

روند تعمیر و سرویس انواع یو پی اس 

شما می توانید تعمیر و سرویس یو پی اس های صنعتی با توان بالا را به ما بسپارید، کارشناسان و متخصصین ما پذیرای تمامی پروژه های تعمیر      یو پی اس های توان بالا می باشند.

این نکته را به خاطر داشته باشید که تعمیر و سرویس دستگاه هایی مثل یو پی اس و استابلایزر کاری سخت و بسیار حساس می باشد. شخصی که قصد تعمیر چنین تجهیزات حساس را دارد باید به خوبی دوره دیده باشد و مسلط بر امر سرویس و نگهداری، تعمیر باشد. شما می توانید با اطمینان کامل دستگاه خود را به ما بسپارید، تمامی کارشناسان و متخصصین و همکاران ما در بخش فنی مجموعه انرژی پردازان سولار صنعت تسلط کاملی برای تعمیر تمامی دستگاه های یو پی اس و استابلایزر با توان ها و ظرفیت های مختلف و همچنین برند های مختلف و مطرح دنیا دارند.

 

تعمیر-انواع-دستگاه-یو-پی-اس

 

برای تعمیر دستگاه خود کافیست با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما شما را برای تعمیر دستگاهتان راهنمایی می کنند.

 

 

روند تعمیر دستگاه های یو پی اس در محل

گروه فنی شرکت پس از دریافت آدرس دقیق در محل حاضر شده و پس از دریافت اطلاعاتی چون مشخصات دستگاه ( مدل، توان دستگاه،برند)، به شناسایی آسیب ها و علت خرابی دستگاه می پردازند و بعد از یافتن ایراد دستگاه به سرعت به تعمیر و سرویس آن می پردازند.

 

 

روند تعمیر دستگاه یو پی اس در مرکز تعمیر انرژی پردازان سولارصنعت

 

در این روش مراحل تعمیر دستگاه شما به شرح زیر می باشد.

 

 • تماس با مجموعه سولار صنعت
 • ثبت نوع دستگاه و برند و اعلام خرابی
 • ارسال دستگاه به محل تعمیرات یو پی اس شرکت
 • بررسی دستگاه و شناسایی ایراد و تشخیص راهکار برای تعمیر دستگاه
 • اعلام هزینه به مشتری برای تعمیر دستگاه
 • آغاز تعمیر و سرویس دستگاه و برطرف سازی اختلال و ایراد دستگاه
 • مرحله تست دستگاه و کنترل کردن بخش های مختلف دستگاه
 • تحویل دستگاه به مشتری

 

برای آغاز فرآیند تعمیر دستگاه خود کافیست با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

 

دلایل خرابی یو پی اس (UPS) و راهنمای افزایش طول عمر UPS

پیدایش خرابی در عملکرد دستگاه های الکترونیکی و برقی امری اجتناب ناپذیر است و گاهی بنابر دلایل متفاوتی و استفاده ی نا مناسب دستگاه های شما دچار آسیب می شوند. اما با رعایت اصول و استاندارد های نگهداری و همچنین استفاده ی بهینه از دستگاه ها میتوان طول عمر دستگاه های UPS را افزایش داد. در ادامه نکاتی را تهیه کرده ایم که با رعایت آنها میتوانید طول عمر دستگاه خود را افزایش دهید و از بروز خرابی ها در عملکرد آنها جلوگیری فرمایید ، پس با ما همراه باشید.

 • رعایت استاندارد های نگهداری و قرار دادن دستگاه در شرایط آب و هوایی مناسب
 • جلوگیری از قرار گرفتن دستگاه یو پی اس در مکان های گرم و بدون تهویه و دمای بالا
 • رعایت نشدن اصول مناسب در هنگام اتصال دستگاه و اتصالات تجهیزات دستگاه
 • تشخیص به موقع خرابی باتری ها و سرویس آنها و عدم شارژ بیش از حد باتری ها
 • قرار ندادن اجسام رسانا در اطراف دستگاه
 • سرویس به موقع دستگاه و قرار ندادن دستگاه در مقابل تابش نور خورشید و رطوبت

 

 

تعمیر و سرویس UPS های خارجی و ایرانی 

شرکت سولار صنعت، نمایندگی تعمیر یو پی اس در تهران است که توانایی تعمیر و سرویس انواع برند های دستگاه های خارجی و ایرانی را دارد. در صورت بروز مشکل کافی است با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید و پس از بیان نوع دستگاه و توان دستگاه شما، کارشناسان تعمیر راهنمایی لازم را برای تعمیر دستگاه UPS شما بیان میکنند و شما میتوانید از خدمات گسترده مجموعه ما استفاده نمایید.

 

مراحل-تعمیر-یو-پی-اس

 

تعمیر یو پی اس برند APC

برند APC یکی از محبوبترین یو پی اس ها در سطح جهان است که کیفیت بسیار مطلوبی دارد. همان طور که اشاره کردیم مجموعه ی سولار صنعت تعمیر کننده ی انواع دستگاه های یو پی اس تولید داخلی و خارجی از جمله برند APC می باشد. اما لازم به ذکر است که مجوعه ی ما انواع قطعات اورجینال برند APC  را هم موجود دارد و اگر قطعاتی از دستگاه شما نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد می توانید آن را از ما خریداری کنید.

 

شرایط استاندارد برای نگهداری دستگاه های UPS

برای نصب و راه اندازی مجدد دستگاه های یو پی اس و استابلایزر و همچنین افزایش طول عمر دستگاه، باید محل نگهداری دارای شرایط خاصی باشد. از جمله این شرایط می توان موارد زیر اشاره کرد:

 •  رطوبت :

رطوب باعث خرابی دستگاه می شود پس محیطی که دستگاه در آن نصب می شود باید خشک و عاری از هرگونه رطوبت و آب باشد.

 

 •  دما :

دما نیز از دیگر عوامل موثر در روند کارکرد دستگاه می باشد، اگر دمای محیط از حد استاندارد فراتر برود باعث کاهش عملکرد دستگاه شده و پس از مدتی باعث خرابی آن می شود.

 

 •  تابش نور خورشید :

دستگاه باید به دور از تابش مستقیم نور خورسید باشد.

 

 • محل قرار گیری دستگاه :

یو پی اس و استابلایزر باید به دور از مواد اشتعال زا نگه داری شوند پس محلی که دستگاه قرار است نصب شود را باید با دقت انتخاب کرد.

 

تعمیر-یو-پی-اس-در-محل

 

مشکلات دستگاه های یو پی اس

در صورت رعایت نکردن شرایط فوق، قطعات داخلی دستگاه ها مانند مدار هایBypass ، Inverter، شارژر، برد ها، اتصالات، فن دستگاه دچار آسیب و نقص در عملکرد شوند.

همچنین از کار افتادن فن یو پی اس، موجب افزایش دمای داخلی دستگاه می شود و در نهایت به برد ها و قطعات داخلی یو پی اس آسیب می رساند.

باتری های یو پی اس نیز به شرایط محیطی خاصی برای نگه داری نیاز دارند و در صورت رعایت نکردن آن استاندارد ها، باتری نیز خراب می شود. سولفاته شدن باتری از جمله آسیبی می باشد که باعث تخریب سلول داخلی باتری می شود. در زمان سولفاته شدن، الکترولیت های باتری می شکنند و یون های سولفور تبدیل به بلور می شوند. این بلور ها به سمت صفحات سربی باتری رفته و در آنجا کریستال های سولفات سرب را تشکیل می دهند. بعد از مدتی و با گذشت زمان این کریستال ها بزرگ تر می شوند تا جایی که صفحات سرب را می پوشانند. پوشانده شدن صفحات سرب به وسیله کریستال های سولفات باعث کاهش راندمان کلی باتری و همچنین کاهش توانایی ذخیره سازی آن می شود.

باید دقت داشته باشید که باتری یو پی اس دستگاه های یو پی اس را در زمان مناسب تعویض کنید تا خرابی باتری منجر به آسیب های جدی به دستگاه شما نشود.

عمده ی مشکلات ایجاد شده در یو پی اس ها مرتبط با ارور های نمایش داده شده در نمایشگر یو پی اس ، مشکلاتی در زمینه اتصالات دستگاه ها و ایجاد صداهای نا به هنجار در زمان کار دستگاه می باشد. بهتر است در زمان بروز هر کدام از مشکل ها سریعا با یک تعمیرگاه مناسب در زمینه ی خدمات یو پی اس تماس حاصل فرمایید تا با برطرف کردن مشکل، هزینه ها نیز کاهش پیدا کند. 

 

 

رایج ترین ایرادات و مشکلات  در دستگاه های یو پی اس (UPS)

در ادامه رایج ترین ایرادات بوجود آمده در دستگاه یو پی اس را برای شما دسته بندی کرده ایم که رایج ترین آنها عبارتست از :

 

 • 1- دستگاه یو پی اس شما روشن نمی شود.

در این مورد خطا باید کابل های ورودی، فیوز های دستگاه یو پی اس، برد دستگاه و برد صفحه نمایش بصورت دقیق بررسی شود.

 

 • 2- دستگاه روشن می شود اما خروجی ندارد

در این مورد ایراد رایج در دستگاه نیاز است که اتصالات دستگاه، اینورتر ، فیوز های خروجی، اتصالات باتری دستگاه بصورت کامل بررسی شود.

 

 • 3- اگر باتری یو پی اس شما شارژ نشود.

در این مورد ایراد دستگاه باید اتصالات باتری UPS، کابل ها، فیوز و اتصالات بخش شارژ باتری بصورت کامل بررسی شود.

 

 • 4- نمایش ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه

در این روش نیاز است که برد اصلی دستگاه، ساختار اتصالات و مدار دستگاه، اتصالات باتری، ساختار و عملکرد فن دستگاه، سنسور ها و اتصالات قطعات بر روی برد دستگاه بررسی شود و همچن عملکرد دستگاه از لحاظ وجود بار اضافی کنترل شود.

 

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 88447000-021 با ما در ارتباط باشید.

 

 

تعمیر قطعات داخلی دستگاه های یو پی اس (UPS)

در صورتی که قطعات داخلی یو پی اس و استابلایزر دچار آسیب و خرابی شدند، قطعات معیوب باید به سرعت تعویض و دستگاه تعمیر شود. تعویض نکردن به موقع هر کدام از این قطعات مانند بردها، مدارها، فن دستگاه، باتری‌هاو … موجب خرابی و نقص در عملکرد دستگاه شما می شود.
برای جلو گیری از هر گونه ایراد و آسیب دیدگی دستگاه شما می توانید به صورت فصلی و یا هر 6 ماه به کمک متخصصین ما چک و تست شوند تا از کارکرد درست و صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

 

ups-repair

 

 

نصب و راه اندازی یو پی اس و استابلایزر

شما می توانید با شماره گیری 88447000-021 با بخش فنی مجموعه سولار صنعت تماس حاصل فرمایید. مشاورین و متخصصین مجرب ما آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند . کارشناسان بخش فنی با بررسی و تست دستگاه و عیب یابی و شناسایی آسیب های آن پس از 48 ساعت همکاران ما نقص دستگاه و علت خرابی آن را به شما اطلاع خواهند داد. پس از اعلام هزینه تعمیر و تایید شما به سرعت به تعمیر دستگاه می پردازند.
در برخی موارد دستگاه قابل تعمیر نخواهد بود، در این صورت شما می توانید با مشاورین ما در بخش فروش جهت خرید یو پی اس و استابلایزر جدید مشاوره بگیرید.

 

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 88447000-021 با ما در ارتباط باشید.

 

 

نگاهی به خدمات شرکت سولارصنعت در زمینه ی تعمیر UPS

مجموعه ی سولار صنعت به همراه کادر مجرب و متخصص در زمینه ی تعمیر ، انواع دستگاه های UPS با سایر برندهای ایرانی و خارجی را در سریعترین زمان ممکن تعمیر می نماید و در تلاش است تا بتواند رضایت مشتریان خود را با سرویس با کیفیت و خدمات عالی جذب نماید. در ادامه قصد داریم برخی از خدمات شرکت را در حوزه تعمیر به شما کاربران و مشتریان عزیز معرفی کنیم.

 

 • برطرف سازی و حل مشکلات ترانس دستگاه UPS
 • برطرف سازی و ایرادات مدار BYPASS
 • رفع ایرادات و مشکلات مدار INVERTER
 • رفع ایرادات و مشکلات مدار PFC
 • برطرف سازی ایرادات مدار SPS
 • رفع ایرادات و تعویض خازن های AC
 • احیا باتری ، کالیبراسیون و ایرادات مربوط به شارژ باتری های یو پی اس
 • اتصالات داخلی دستگاه UPS
 • عملکرد باتری
 • برطرف سازی ایرادات و تغییر حالت از برق شهری به باتری UPS
 • تاخیر دستگاه در حالت سوییچ شدن از حالت برق شهری به باتری
 • برطرف سازی ایراد و تعویض قطعات MOSFET و IGBT
 • و …..

 

 

آیا خودمان میتوانیم دستگاه یو پی اس خود را تعمیر کنیم ؟

تعمیر دستگاه یو پی اس (UPS) فرایندی تخصصی است و برای تعمیر دستگاه لازم است که نوع دستگاه و برند دستگاه UPS را به خوبی بشناسید تا بتوانید ایراد دستگاه را برطرف کنید. هر دستگاه یو پی اس شامل قطعات مختلفی می باشد که در صورت نا آشنا بودن و ندانستن کاربرد قطعات و عملکرد آنها نمی توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. شرکت سولار صنعت شرایطی را فراهم کرده است که شما مشتری عزیز بتوانید دستگاه خود را با قیمتی مناسب و در زمانی کوتاه تعمیر نمایید و نگران خرابی دستگاه خود نباشید.

 

 

تعمیر و احیا باتری یو پی اس در فرآیند تعمیر دستگاه های یو پی اس

تعمیر یا همان احیا باتری یو پی اس، روشی برای استفاده مجدد از باتری های یو پی اس است که گاهی یتواند باعث شود که باتری شما به عملکرد سابق خود برگردد. اما توجه داشته باشید که اگر باتری شما مدت زیادی است که استفاده میشود و باتری تعداد دفعات زیادی شارژ و دشارژ شده باشد و یا آسیب های جدی به باتری وارد شده باشد، امکان احیا مجدد باتری وجود ندارد. شما میتوانید با تماس با شماره تماس 88447000-021 و صحبت با مشاوران واحد تعمیرات دستگاه های یو پی اس بصورت رایگان مشاوره جهت تعمیر باتری و دستگاه یو پی اس خود بگیرید.

 

احیا-باتری-یو-پی-اس

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “تعمیر یو پی اس (UPS)+تعمیر فوری UPS |تعمیر UPS در محل

 1. اراد گفت:

  بسیار عالی موفق باشین

 2. محمد گفت:

  مرسی از خدمات خوبتون

 3. علی گفت:

  موفق باشد بسیار عالی

 4. حمید گفت:

  کامل و دقیق

 5. فرید گفت:

  کارشتاسانتون بسیار حرفه ای هستند

 6. دانیال گفت:

  بسیاررررر کاربردی

 7. احمد گفت:

  با چه شماره ای میتونم تماس بگیرم؟

 8. سمیرا گفت:

  سلام وقت بخیر.
  دستگاه یو پی اس من دچار مشکل شده است، برای رفع مشکل باید چه کاری انجام بدم؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز.
   با واحد پشتیبانی در تماس باشید تا شما رو کارشناسان مجموعه راهنمایی کنند. تلفن 88447000-021

 9. عباس گفت:

  سلام من از خدمات تعمیر یو پی اس شما بسیار راضی بودم و به دوستان هم پیشنهاد میکنم
  خیلی زود کار تعمیر انجام شد

 10. Sara گفت:

  از خدمات شما استفادا کردم ، خیلی عالی و با کیفیت

  1. elham web گفت:

   ممنون دوست عزیز، خوشحال هستیم که رضایت داشتید.

 11. Ahmadreza گفت:

  سلام من یه یو پی اس برند فاراتل دارم، دچار مشکل شده، این برند دستگاه رو هم تعمیر میکنید؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
   بله، لطفا با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید کارشناسان واحد تعمیر شمارو راهنمایی کنند برای تعمیر دستگاهتون

 12. mehrdad گفت:

  روی صفحه نمایشگر من ارور نمایش داده میشه ، چجوری میتونم حلش کنم؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز، ارور نمایش داده چه اروری هست؟
   با واحد پشتیبانی تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیام بدید تا خطا دستگاه شما بررسی بشه. موفق باشید

 13. Shojaei گفت:

  سلام من یو پی اس برند Apc دارم ، مشکل خورده این دستگاه، بهم گفتن مشکل از اتصالاته ، شما تعمیر در محل هم دارید که داخل مقاله اومده؟

  1. elham web گفت:

   سلام جناب شجاعی، بله ولی با شماره شرکت تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.

 14. milad گفت:

  سلام ، من یه دستگاه مدل مکلسان– 2200 VA دارم ایراد پیدا کرده، چند روز طول میکشه تعمیر بشه؟

 15. Saleh گفت:

  من دستگاهم در زمان کار کردن صداهای غیرمعمولی ازش ایجاد میشه ، برند فاراتل هست، این مورد ایراد حدود هزینش چقدره و چقدر زمان میبره تعمیرش؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز. دستگاه شما توسط مجموعه ما قابل تعمیر هست. با شماره تماس شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان بخش تعمیر راهنمایی کنند شما رو. موفق باشید.

  2. مهدی گفت:

   دستگاه باید از نظر نرمال بودن ولتاژ خروجی بررسی یشه و بعد با چک کردن بردهای مربوطه اعلام هزینه صورت بگیره

 16. Bitayavari گفت:

  پن هفته پیش دستگاهم رو دادم به مجموعتون ، از خدماتتون راضی بودم واقعا

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز.
   خوشحالیم که رضایت داشتید.

 17. hamidi گفت:

  من محل دستگاهم بوشهر هست، شما تعمیر دستگاه از شهرستانم قبول میکنید که بفرستیم دستگاه رو؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقت بخیر. بله دوست عزیز. با شماره تماس شرکت تماس بگیرید.

 18. Karimi گفت:

  من از خدماتتون خیلی راضی بودم ، قیمت هاتون مناسبه

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز، ممنونیم از شما

 19. basir گفت:

  واقعا قیمت های شما مناسب هست ، تازه دستگاهم رو داده بودم برای تعمیر به شرکت شما و قیمتاتون نسبت به جاهای دیگه مناسب بود و من دنبال جای مطمئن بودم ، اولین بار بود از خدمات شما استفاده کردم و عالی بود

 20. Hashemi گفت:

  خیلی کامل توضیح داده بودید مرسی

 21. علی ب گفت:

  واحد تعمیر دستگاه های ups کجا هست ؟ تهرانید شما ؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز محل شرکت ما تهران است و سمت خیابان شهید بهشتی هست. اما خدمات ما برای تمامی شهرستان های ایران هست و شما هر کجای ایران باشید دستگاه ها و باتری ها برای شما ارسال میشود.

 22. Ghazi گفت:

  همه مدل دستگاه ها رو شما تعمیر میکنید ؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز . بله تعمیرات انواع برند ها انجام میشه و میتونید برای اطلاعات بیشتر یا به واتساپ پیام بدید و یا با شماره 88447000-021 تماس بگیرید.

 23. ghasemi گفت:

  سلام وقت بخیر
  تعمیر دستگاه های Apc هم انجام میدید و قطعات اصل Apc رو موجود دارید ؟

  1. elham web گفت:

   سلام بله دوست عزیز . هم تعمیر و هم قطعاتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض باشند موجود است. لطفا با واحد تعمیرات شرکت تماس بگیرید. 88447000-021

 24. Ghasemi گفت:

  برای ارسال دستگاه به کدوم ادرس باید دستگاه ارسال بشه ؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقت بخیر، خیابان شهید بهشتی، میرعماد. با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 25. shahab گفت:

  من ups کرکره برقیم ایراد پیدا کرده، میخواستم بدونم هزینه ی تعمیر چقدر هست؟

  1. elham web گفت:

   سلام وقتتون بخیر.
   با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.