استابلایزر

استابلایزر ماینر| راهنمای خرید استابلایزر ماینر

تثبیت کننده برق ماینر

استابلایزر ماینر یا محافظ ماینر

در طی سال های اخیر درآمد زایی از طریق رمز ارز ها در جهان به ویژه در ایران توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. همچنین سرمایه گذاری در این زمینه رونق بسیاری داشته است، که پیش بینی می شود با پیشرفت در دنیای دیجیتال شاهد رونق هر چه بیشتر این بازار خواهیم بود. جهت محافظت از دستگاه های ماینر در برابر نوسانات برقی باید از استابلایزر ماینر استفاده کرد. شرکت انرژی پردازان سولار صنعت نمایندگی فروش انواع دستگاه های استابلایزر با انواع توان ها و تمامی برند های استابلایزر ایرانی و خارجی است. برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره برای خرید دستگاه استابلایزر با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

برای خرید استابلایزر ماینر با قیمت مناسب و به همراه گارانتی اصل با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

راهنمای-خرید-استابلایزر-ماینر

 

وسایل برقی به گونه ای ساخته می شوند که تنها در ولتاژ خاص و پایدار، راندمان بالایی از خود نشان می دهند. و افت ولتاژ یا افزایش آن به دستگاه های برقی آسیب می رساند. نوسانات برقی به ویژه در کشور ما غیر قابل انکار می باشند، این نوسانات به دلایل مختلفی از جمله جنس سیم کشی، افزایش فشار شبکه، افزایش مصرف برق منطقه و … به وجود می آیند. همچنین ماینرها در زمان استخراج رمز ارز دمای زیادی را تولید می کند و توان مصرفی بالایی دارند که همین امر باعث افزایش نوسان در ولتاژ خواهد شد. برای این که ولتاژ مناسب و پایداری به لوازم برقی وارد شود، باید از تثبیت کننده ولتاژ یا استابلایزر (stabilizer) استفاده کنیم، تا نوسانات ولتاژ و کم و زیاد شدن آن به دستگاه صدمه ای وارد نکند، با این کار عمر تجهیزات برقی نیز افزایش می یابد. همچنین استابلایزرها عمل فیلتر ولتاژ را نیز انجام می دهند، نویز های وارد شده به استابلایزر را حذف می کند و سپس ولتاژ مناسب را به وسیله برقی انتقال می دهند. با توجه به قیمت بالای ماینرها و سرمایه گذاری که افراد در این زمینه می کنند، استفاده از استابلایزر مناسب جهت جلوگیری از آسیب رساندن به دستگاه ماینر و هزینه های گزاف ناشی از تعمیرات آن الزامی می باشد.
بر خلاف این تصور عمومی که استفاده از محافظ برقی جهت جلوگیری از آسیب های ناشی از نوسانات برقی کافی است، باید گفت که محافظ های برقی کار جبران سازی نوسانات را انجام نمی دهند. خرید استابلایزر ماینر راهی ایمن تر جهت محافظت از دستگاه ماینر است.

 

برای اطلاع از قیمت دستگاه های استابلایزر ماینر و دریافت مشاوره رایگان برای خرید دستگاه مناسب نیازتان میتوانید با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

انواع استابلایزر های ماینر

 

چه نوع استابلایزری برای دستگاه ماینر مناسب است؟

 

در استابلایزر ماینر، ولتاژ خروجی توسط میکروکنترلرها و میکروپروسسور ها به صورت استاتیکی و الکترونیکی ایجاد می شود. تا ولتاژ خروجی ثابت و ایده آل دستگاه های متصل به خود را ایجاد کند، با این کار از آسیب رسیدن به دستگاه ها جلوگیری می شود.

 

استابلایزرها به سه دسته ی زیر تقسیم می شوند:

 

  • 1- استابلایزر رله ای :
    از دقت نسبتا خوبی برخوردار است و ضمنا قیمت پایین تری دارد. خرید استابلایزر و ترانس رله ای برای تجهیزات غیرحساس منزل می تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

  • 2- استابلایزر سروو موتوری :
    دقت بالاتری نسبت به نوع رله ای دارد. اما دارای قیمت و وزن بالاتری است و سر و صدای زیادی ایجاد می کند. که استلایزر مناسبی برای دستگاه های ماینر نمی باشد.

 

  • 3- استابلایزر استاتیک (سوئیچینگ) :
    بالاترین دقت را در بین استابلایزرها دارد و بدون صدا می باشد. در عین حال از بقیه استابلایزرها نیز گران تر است.

 

از سه نوع استابلایزر گفته شده ، نوع (استاتیک) سوئیچینگ برای ماینرها مناسب است، چرا که می توانند با خطای کمتر از 1 ولت، ولتاژ ماینر را تثبیت کنند. به این صورت که ولتاژ ورودی را گرفته و از طریق میکروپروسسور آن را اصلاح می کنند. یعنی با توجه ولتاژ مورد نیاز برای ماینر از ولتاژ می کاهد یا به آن می افزاید.

 

برای خرید استابلایزر ماینر با توان دلخواه خود به همراه ضمانتنامه با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

مزایای استفاده از استابلایزر ماینر

 

1. از آسیب رسیدن به دستگاه ماینر جلوگیری می کند، تا کار استخراج رمز ارز بی وقفه انجام شود.
2. استابلایزر باعث افزایش بازده ماینر می شود و استخراج رمز ارز را آسان تر می کند.
3. استابلایزر عمر دستگاه ماینر و مزرعه را بالا می برد.
4. استابلایزر ماینر از ورود نویز به دستگاه جلوگیری می کند.
5. استابلایزر ولتاژ مورد نیاز ماینر را تثبیت می کند.
6. استابلایزر ماینر باعث می شود که از حداکثر توان دستگاه ماینر استفاده شود.

 

خریداستابلایزرماینر

 

قیمت استابلایزر ماینر چقدر است؟

 

تعرفه ی مختلفی برای خرید استابلایزر مورد نیاز دستگاه های ماینر شما وجود دارد که بر اساس آن ها شما میتوانید دستگاه استابلایزر خود را خریداری کنید. برای خرید دستگاه استابلایزر شما باید به چند نکته دقت داشته باشید و آن این است که شما بدانید دستگاه استابلایزر ایرانی میخواهید خریداری کنید یا دستگاه استابلایزر خارجی؟ بعد از آن بر اساس توان دستگاه های ماینر خود میتوانید دستگاه استابلایزر خود را خریداری فرمایید. اگر برای خرید دستگاه استابلایزر خود نیاز به مشاوره هستید، میتوانید با شماره تمای 88447000-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان واحد فروش ما شما را برای خریدی مطمئن کمک کنند.

 

استابلایزر ماینر برند ایرانی و خارجی چه تفاوتی دارند؟

 

برای خرید دستگاه استابلایزر ماینر، شما میتوانید انتخاب کنید که دستگاه استابلایزر شما ایرانی باشد یا خارجی؟ 
استابلایزر های ایرانی از قیمت کمتری برخوردار هستند و اگر برای خرید دستگاه استابلایزر خود در بخش مالی محدودیت دارید، انتخاب دستگاه های استابلایزر ایرانی بهترین گزینه است.
دستگاه های استابلایزر های ایرانی نسبت به دستگاه های استابلایزر خارجی از قیمت کمتری برخوردار هستند. امروزه کارخانه های ایرانی توانسته اند دستگاه های استابلایزر با کیفیتی را تولید و در سراسر جهان عرضه کنند.
اما دستگاه های استابلایزر خارجی که قیمت گران تری را دارند نیز توسط شرکت انرژی پردازان سولار صنعت به فروش می رسد. برای استعلام قیمت دستگاه استابلایزر مورد نیاز خود میتوانید با شماره تماس شرکت تماس حاصل فرمایید و پس از بررسی قیمت دستگاه ها، برند مورد نظر دستگاه استابلایزر خود را خریداری فرمایید.

 

Stablizer-Miner

 

خرید بهترین دستگاه استابلایزر ماینر و راهنمای خرید

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت نمایندگی رسمی انواع دستگاه های استابلایزر ماینر است که شما میتوانید با کیفیت ترین دستگاه ها را با پایین ترین قیمت موجود در بازار از ما خریداری فرمایید. بهترین دستگاه استابلایزر دستگاهی هست که دارای دقت فوق العاده ایی باشد و بتواند بصورت دائمی از دستگاه ماینر شما محافظت کند. شرکت ما نمایندی رسمی انواع برند های معتبر و با کیفیت استابلایزر می باشد که شما در هر کجای ایران که باشید میتوانید خرید خود را از ما انجام دهید. 

 

برای اطلاع از برند ها و قیمت دستگاه های استابلایزر ماینر با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیر استابلایزر ماینر

آسیب رسیدن به دستگاه های الکترونیکی و تعمیر دستگاه های الکترونیکی این روزها هزینه های زیادی دارد. دستگاه استابلایزر ماینر یا همان دستگاه تثبیت کننده ی جریان برق، عضوی مهم به شمار می آید که خراب شدن آن میتواند باعث رسیدن آسیب های زیادی به دستگاه ماینر و همچنین از بین رفتن سرمایه ی ارزشمند شما بشود. انتخاب یک تعمیرگاه مناسب که بتواند ایراد دستگاه شما را به خوبی تشخیص بدهد و دستگاه استابلایزر شما را تعمیر کند امر مهمی است. برای تعمیر دستگاه های استابلایزر ماینر خود میتوانید با شماره ی تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *