“سیستم های خانگی”

برای فهمیدن علل کاربرد یو پی اس در سیستم های خانگی این نکته را باید در نظر داشت که همه ی دستگاه ها و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی که در منزل به کار می روند مانند هر دستگاه دیگری برای عملکرد مناسب و جلوگیری از آسیب های احتمالی ناشی از نوسانات برق ، نیازمند تجهیزاتی هستند که بتواند یک برق مناسب و عاری از اختلال را در اختیارشان قرار دهد.

 

محصولات گروه ایپسو با ویژگی ها و مشخصات فنی خود قادر به پاسخگویی به بسیاری از نیازهای این چنینی در حوزه کاربری های خانگی می باشند. لذا در این قسمت سعی گردیده تا راهکارها و پشنهادات مرتبط با استفاده از محصولات گروه ایپسو جهت تامین برق مناسب و بدون اختلال برای مصارف خانگی، بررسی گردد.

 

یو پی اس برای كامپوترهای شخصی و كنسولهای بازی

همانطور كه میدانید كامپیوتر شما برای تغذیه مدارات الكترونیك خود از برق شهر استفاده می كند . اختلالات شبكه توزیع برق بر كاركرد كامپیوتر شما تاثیر می گذارد و حتی ممكن است باعث سوختن قطعات آن شود. یکی از مهم ترین کار ها برای حفاظت در برابر نوسانات الكتریكی یا نوسانات برق شهر ، استفاده از استابیلایزر یا یو پی اس به منظور تثبیت ولتاژ مجاز در خروجی می باشد .

یو پی اس برای یخچال خانگی

امروزه دیگر منزل یا اداره ای وجود ندارد که یخچال و یا فریزر در آن نباشد. بخش موتور الکتریکی یا کمپرسور آنها آسیب پذیر ترین قسمت در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر می باشد ، مخصوصا در یخچال های دیجیتال جدید که برد های الکترونیکی فرمان و مدیریت  بسیار به نوسانات حساس هستند . ضمن آنکه تقریباً همه فروشندگان تعهد یا گارانتی در مقابل خرابی های ناشی ازنوسانات و اختلالات برق شهر ندارند .
به همین دلیل پیشنهاد می گردد تا به لحاظ تامین امنیت و جلوگیری از آسیب های احتمالی به یخچال و یا فریزر خود ، حتماً از ups استفاده نمائید.

 یو پی اس برای لوازم صوتی و تصویری

استفاده از سیستم های پخش و یا ضبط صدا، تصویر و … جزء زندگی امروزه انسان است. امروزه دیگر نمی توان منزلی را بدون حداقل یکی از این گونه تجهیزات یافت.

مطمئناً به واسطه الکترونیکی بودن هریک از تجهیزات آن ها ، وجود یک برق عاری از هرگونه اختلال و یا وجود یک برق اضطراری مطمئن می تواند علاوه بر آنکه طول عمر و صحت عملکرد آنها را تضمین کرد ، بلکه در مواقعی که به هر دلیل برق شهر دچار قطعی و یا مشکلات زیادی باشد، می تواند برق مورد نیاز آنها را تامین نمود.

یو پی اس برای ساختمان

در هر ساختمانی اعم از ساختمانهای اداری یا تجاری از تجهیزات و ادوات الکتریکی  استفاده می شود . به منظور حفاظت کلی از تجهیزات الکتریکی کل ساختمان البته باتوجه و رعایت شرایط (میزان آمپراژ کنتور ، وسعت ساختمان ، تجهیزات مورد استفاده و….) می توانید از استابلایزر و یا یو پی اس استفاه نمائید.n”]