یو پی اس APC، به عنوان قدرت اول برق و الکترونیک شرکت آمریکایی شناخته شده است، یک تولید کننده برق اضطراری یو پی اس، لوازم جانبی الکترونیک و محصولات مرکز داده است.

تاریخچه یو پی اس apc

در سال ۲۰۰۷، اشنایدر الکتریک با شرکت apc و سیستم های  یو پی اس MGE با هم ادخام شدن و به قدرت برترکسب و کار ، QUI در سال ۲۰۰۷ از ۳.۵ میلیارد $ (۲.۴ میلیارد یورو)محصولات apc  در سراسر جهان ۱۲۰۰۰ نفر به کار گرفته شد. ماه فوریه سال ۲۰۰۷، ، آن را به حال beens یک عضو از S & P 500 لیست از بزرگترین شرکت های داد و ستد عمومی در ایالات متحده است را به دست آورد. یو پی اس apc، با ۱۱۳.۹۰۰ در ۱۰۲ کشور به کار و عملیات،تا سال ۲۰۰۸ فروش سالانه ۲۶ میلیارد $ (۱۸.۳ میلیارد یورو) دست یافت.

شرکت یو پی اس APC یکی از مشهورترین تولید کنندگان دستگاه های برق اضطراری (یو پی اس) و باتری ، رک های هوشمند برای مراکز داده و همچنین  تجهیزات خنک کننده برای دیتاسنتر است. این شرکت در ماه سوم سال ۱۹۸۱، توسط سه کارشناس برق و الکترونیک که از دانشگاه ماساچوست فارق التحصیل شده بودند، تاسیس شد .
شرکت فیام صنعت در واحد فنی مهندس، آمادگی خود را برای عرضه کامل محصولات شرکت APC (یو پی اس و باتری یوپی اس) و همینطور خدمات پس از فروش این محصولات اعلام می دارد.

شرکت بزرگ apc از دیرباز در زمینه طراحی و تولید سیستم های برق اضطراری با عنوان یو پی اس APC ، توانسته است یکی از برندهای مطرح و معتبر در سطج جهان باشد که در حال حاظر زیر نظر اشنایدر الکتریک واقع در ایالات متحده امریکا فعالیت میکند، کمپانی APC در زمینه تولید باتری یو پی اس apc و رک های هوشمند نیز فعالیت میکند.

  • سیستم های یو پی اس طراحی شده توسط APC برای مصارف مختلف کاربرد دارد.
  • سیستم های حساس مانند سیستم های امنیتی – دوربین های مداربسته
  • تجهیزات حساس مراکز درمانی، پزشکی، بیمارستانی، سونوگرافی ها، یونیت های داندان پزشکی و …
  • تجهیزات پتروشیمی ها و پالایشگاهها ی نفت و گاز
  • مراکز داده، سرورها، شبکه های کامپیوتری، سیستم های بانکی،دستگاههای ATM و …
  • مصارف خانگی مانند » کامپیوترهای شخصی ، لوازم صوتی و تصویری