یو پی اس

یو پی اس اقساطی| خرید UPS قسطی

یو-پی-اس-اقساطی-با-شرایط-ویژه

خرید یو پی اس اقساطی 

محافظت از تجهیزات برقی و دستگاه های الکترونیکی بسیار اهمیت دارد. نوسان های شدید برقی، قطعی های ناگهانی برق شهری، وجود نویز ها و … دیگر میتواند آسیب هایی را به تجهیزات برقی شما وارد نماید و موجب اختلال در عملکرد و یا از بین رفتن سخت افزار دستگاه ها بشود. همچنین هزینه های زیاد تعمیرات دستگاه ها ناشی از نوسان های برقی نیز بسیار گران قیمت می باشد و این امر موجب شده است که افراد به دنبال راهکاری برای حفاظت از دستگاه های خود باشند.

دستگاه یو پی اس (UPS) برگرفته و مخفف عبارت Uninterruptible Power Supply می باشد که این دستگاه منبعی بدون وقفه برای تامین برق دستگاه های الکترونیکی شماست.

 

برای خرید یو پی اس بصورت قسطی و با شرایط ویژه با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت نمایندگی رسمی فروش انواع دستگاه های برق اضطراری و باتری یو پی اس می باشد که شما میتوانید برند دلخواه یو پی اس خود را با هرتوانی از ما بخواهید.

مجموعه ی انرژی پردازان سولار صنعت همواره حامی مشتریان خود در هر زمینه ی شغلی می باشد و با توجه به شرایط اقتصادی فعلی امکاناتی را فراهم کرده است که شما بتوانید بصورت اقساطی و با شرایط ویژه دستگاه یو پی اس مورد نیاز خود را خریداری فرمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان برای خرید یو پی اس قسطی و پرداخت هزینه بصورت اقساطی با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

انتخاب و خرید دستگاه یو پی اس بصورت اقساطی 

اگر به دنبال خرید دستگاه یو پی اس مناسب برای تامین برق اضطراری محل کار، منزل، فروشگاه و … خود هستید میتوانید با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید و کارشناسان ما پس از بررسی حوزه ی کاری شما و مدت زمانی که نیاز دارید برق دستگاه های الکترونیکی شما در زمان قطعی برق شهری تامین شود، دستگاه یو پی اس مناسب برای شما را معرفی می نمایند.

 

یو-پی-اس-APC-قسطی

 

کاربرد دستگاه یو پی اس 

با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت وجود برق در تمامی مشاغل و همچنین افزایش کاربرد برق در فعالیت های روزمره باعث شد تا نبود برق موجب شود تا آسیب های جدی به روند زندگی عادی افراد وارد نماید. 

با از کار افتادن برق، ادامه ی فعالیت کلیه ی دستگاه های الکترونیکی شما متوقف می شود و این مورد میتواند آسیب های شدید جانی و مالی را برای شما به همراه داشته باشد.

همچنین نوسان های شدید برقی در فصول مختلف سال میتواند باعث رسیدن آسیب به دستگاه های الکترونیکی شود و افزایش هزینه های تعمیر و یا تعویض برد ها و سخت افزار های دستگاه ها میتواند هزینه های زیادی را برای شما ایجاد نماید.  شما میتوانید با خرید دستگاه یو پی اس خود دیگر نگران نبود برق و نوسان های برقی و … نباشید.

 

شما میتوانید در تمامی موارد و استفاده های شخصی و یا کاری ازدستگاه یو پی اس به عنوان یک منبع تغذیه بدون وقفه خریداری نمایید بطور مثال :

 1. تامین برق اضطراری سیستم های کامپیوتری و لپ تاپ ها
 2. تامین برق اضطراری روشنایی منازل و دستگاه های برقی داخل منازل مانند یخچال، تلویزیون و ….
 3. تامین برق اضطراری دوربین مداربسته
 4. تلمین برق اضطراری آسانسور منازل، شرکت ها و مجتمع های تجاری و…
 5. تامین برق اضطراری کرکره برقی برای درب پارکینگ ها، مغازه ها و ….
 6. تامین برق اضطراری دستگاه ها و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی
 7. تامین برق اضطراری مشاغل اداری، دانشگاه ها، مدارس و …
 8. نامین برق اضطراری فروشگاه ها و مجتمع های تجاری اداری
 9. تامین برق مورد نیاز برای بانک ها تجهیزات بانکی، دستگاه های ATM و…
 10. تامین برق اضطراری سیستم های شبکه ایی و دیتاسنتر ها
 11. تامین برق اضطراری پمپ آب و ….
 12. تامین برق اضطراری تجهیزات آزمایشگاهی ، دندان پزشکی و تصویر برداری و، لیزر و ….
 13. تامین برق اضطراری تجهیزات الکترونیکی و دستگاه های کارخانه ها، پتروشیمی 
 14. و ….

همان طور که اشاره شد شما میتوانید در هر فعالیت کاری که هستید دستگاه یو پی اس خود را با شرایط ویژه و اقساطی از ما خریداری فرمایید.

 

یو-پی-اس-قسطی

 

برای خرید دستگاه UPS با شرایط اقساطی و با قیمت مناسب به همراه گارانتی با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

خرید یو پی اس خارجی با کیفیت بسیار مناسب بصورت اقساطی

طول عمر و کارایی دستگاه های یو پی اس با برند های خارجی بسیار بیشتر و مناسب تر از برند های داخلی می باشد. مجموعه ی سولار صنعت امکاناتی را فراهم کرده است که شما بتوانید دستگاه های یو پی اس خارجی را با کیفیت فوق عالی  بصورت اقساطی خریداری فرمایید.

از بهترین یو پی اس های خارجی دستگاه های APC آمریکا و دستگاه یو پی اس مک پاور ترکیه می باشد و … می باشد که شما میتوانید این دستگاه ها را با توان دلخواه خود با شرایط ویژه خریداری فرمایید.

 

خرید-یو-پی-اس-اقساطی

 

برای خرید یو پی اس خارجی بصورت اقساطی با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

 

یو پی اس اقساطی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

وجود برق در بسیاری از حوزه های کاری همچون پزشکی امری حیاتی است. به همین دلیل است که نبود برق می تواند آسیب های جانی ایی را به همراه خود داشته باشد. بطور مثال کلیه ی تجهیزات پزشکی بخش مراقبت های ویژه و بیمارستان ها برای عملکرد خود نیازمند وجود جریان برق هستند. قطع شدن ناگهانی جریان برق میتواند سلامت جان بیماران را به خطر بیندازد. در محیط های پزشکی و درمانی تامین برق اضطراری بسیار اهمیت دارد و شما میتوانید دستگاه یو پی اس مورد نیاز برای مرکز درمانی خود را بصورت قسطی و با شرایط ویژه خریداری فرمایید.

برای خرید دستگاه یو پی اس بیمارستانی و تجهیزات پزشکی کافی است با شماره تماس 88447000-021 تماس حاصل فرمایید.

همچنین کلیه ی فعالیت های مراکز درمانی و حتی کلینیک های زیبایی و … نیز برای حفاظت از دستگاه های خود و همچنین تامین برق اضطراری، نیازمند خرید دستگاه یو پی اس می باشند.

 

یو-پی-اس-قسطی-پزشکی

 

یو پی اس اقساطی دیتاسنتر ها و تجهیزات بانکی

تجهیزات الکترونیکی و کامپیوتری دستگاه هایی بسیار حساس هستند. نوسان های شدید برقی و قطعی های برقی میتواند به تجهیزات سخت افزاری این دستگاه ها آسیب های جدی وارد کند و گاهی ممکن است بر اثر بالا و پایین شدن ولتاژ ها دستگاه شما بسوزد. هزینه های زیاد خرید دستگاه ای جدید و تعمیرات آنها باعث شده است که توجه به تامین برق اضطراری و استفاده از دستگاه های یو پی اس ببیشتر از قبل حائز اهمیت باشد.

از طرفی امروزه کلیه ی ذخیره سازی دیتاها و اطلاعات توسط سیستم های کامپیوتری ذخیره می شود و رسیدن آسیب به دیتاسنتر ها و تجهیزات بانکی ضرر های مالی فراوانی را به اقتصاد وارد می کند و موجب اختلال در فعالیت های کاری و زندگی افراد می شود.

دیتاسنتر ها، تجهیزات شبکه ایی و کامپیوتری بسیار حساس هستند. در نتیجه لازم است به دنبال راهکاری گشت تا نبود برق نتواند آسیبی به آنها وارد نماید.

اگر خرید دستگاه یو پی اس مناسب برای تجهیزات دیجیتالی و کامپیوتری برای شما هزینه های زیادی را به همراه دارد، لازم است بگوییم که از این به بعد میتوانید یو پی اس متناسب برای دیتاسنترها و تجهیزات کامپیوتری خود را بصورت اقساطی از سولارصنعت خریداری نمایید.

 

برای خرید دستگاه یو پی اس تجهیزات کامپیوتری، دیتاسنترها، بانک ها و … با شرایط اقساطی و قیمت مناسب با شماره تماس 88447000-021 تماس بگیرید.

 

یو-پی-اس-قسطی-تجهیزات-بانکی-و-کامپیوتری

 

خرید یو پی اس اقساطی برای ساختمان، اداره ها و مجتمع های تجاری

ما با شروع هر روز تا پایان آن روز برای انجام فعالیت های مختلف نیازمند وجود جریان برق هستیم. از کار افتادن برق ساختمانها و اداره ها و همچنین فروشگاه ها و مراکز تجاری باعث می شود تا روند کاری و روزانه ی افراد به تعویق بیفتد و روند عادی زندگی را متوقف کند.

بطور مثال از کار افتادن آسانسور در یک برج یا ساختمان با طبقات زیاد، از کار افتادن دوربین مداربسته ی خانه ها و مراکز تجاری اداری، از کار افتادن روشنایی ساختمان ها و مراکز تجاری و اداری، باز و بسته نشدن درب ورود و خروج فروشگاه ها و کرکره های برقی پارکینگ ها و … باعث ایجاد آسیب و ضرر به فعالیت های روزانه افراد می شود.

اگر نگران هزینه های اضافی برای خرید دستگاه یو پی اس هستید، دیگر میتوانید دستگاه یو پی اس مورد نظر خود را بصورت قسطی از ما خریداری کنید.

 

یو-پی-اس-اقساطی-با-قیمت-ارزان

دیدگاهی در مورد “یو پی اس اقساطی| خرید UPS قسطی

 1. محمودابادی گفت:

  سلام وقت بخیر
  شرایط چیه؟

  1. elham web گفت:

   سلام دوست عزیز
   امکان خرید قسطی فراهم شده در شرکت ما و برای اطلاعات بیشتر با شماره 88447000-021 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *