“سیستم های عمومی”

مطمئناً انسان امروزی در همه حال ، از تجهیزات الکتریکی و یا الکترونیکی مشابه ای استفاده می کند که گرچه هریک از این محصولات می تواند در یک گروه و یا دسته خاص خود تعریف گردد. اما از آنجا که از یک زاویه خاص می توان از آنها به کاربردهای عمومی تعبیر نمود، در این بخش قصد داریم تا راهکارهایی را در تامین حفاظت های لازم الکتریکی در مقابل اختلالات و نوسانات برق شهر و یا حتی تامین برق اضطراری مطمئن در مواقع مورد نیاز را برای این گروه از تجهیزات، بررسی نمائیم.

لازم به ذکر است راهکارهای شرکت کیان صنعت در این بخش برای استفاده جهت تک تک هریک از این محصولات است و نه استفاده گروهی آنها.

 

یو پی اس برای ماشین های اداری

منظور از ماشینهای اداری، تجهیزاتی همچون دستگاههای فکس، کپی، پرینتر، اسکنر و…. می باشد که عملاً می تواند در هرکجا استفاده گردد. با توجه به ماهیت الکتریکی این تجهیزات، پیشنهاد استفاده از یو پی اس برای تامین برق اضطراری برای آنها به تنهایی مقرون به صرفه نمی باشد مگر در مواقعی كه با توجه به حساسیت و یا کاربرد توانی چندین برابر توان نامی دستگاه درنظر گرفته شود، اما به منظور تامین برق عاری از هرگونه اختلال و نوسان به منظور اطمینان از صحت عملکرد دستگاه و همچنین افزایش طول عمر آنها و یا جلوگیری از آسیب های سخت افزاری و یا نرم افزاری ناشی از این اختلالات، می توان از ترانس ها و یا استابلایزر های انرژی پردازان سولار صنعت بهره برد.

یو پی اس برای درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک به عنوان گروهی از محصولات حفاظتی محسوب می گردند که به واسطه کاربری عام شان در این قسمت بررسی می گردند. با توجه به ماهیت الکترونیکی، الکتریکی و مکانیکی این تجهیزات، می توان هم به منظور حفاظت آنها در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر و هم کمک به تضمین صحت عملکرد آنها و همچنین جلوگیری از آسیب های احتمالی ناشی از نوسانات به قسمت های الکتریکی و الکترونیکی آنها و در کنار آن تامین برق اضطراری در مواقع مورد لزوم نظیر قطعی برق و یا کاهش ولتاژ برق شهر، از محصولات انرژی پردازان سولار صنعت بهره برد.

یو پی اس برای كولر گازی

کولرهای گازی از جمله تجهیزاتی هستند که شاهد استفاده روز افزون و همه گیر شدن استفاده از آنها در سراسر کشور هستیم. دیگر عملاً کولرهای گازی از منازل و مراکز تجاری گرفته تا در ادارات و سازمانها و مراکز عمومی نیز استفاده می شوند. کمپروسورهای کولرهای گازی از آسیب پذیرترین تجهیزات الکتریکی در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر هستند. علاوه بر آن تغییرات دامنه ولتاژی برق شهر، تاثیر آشکاری در میزان صحت عملکرد کولرهای گازی دارد.

یو پی اس برای سیستم های BMS

سیستم های كنترل هوشمند ساختمان ها باعث بهینه سازی مصرف انرژی می گردند كه با توجه به گرانقیمت بودن این تجهیزات كه بعضاٌ بر اساس نیاز های خاص طراحی گردیده اند ، لزوم فعالیت مداوم و كنترل آنها همواره مورد تاكید مشتریان این گروه از تجهیزات می باشند. علاوه بر مباحث مدیریت انرژی مصرفی ساختمانها ، مباحثی چون مدیریت هوشمند سیستم های امنیتی ، هشداردهنده ها و همچنین سیستم های کنترل از راه دور هوشمند ، همه و همه در مباحث BMS ها خلاصه می شوند و لذا یو پی اس های تولیدی سولار صنعت با طراحی ویژه خود ، همواره می تواند نوسانات جزئی برق را رفع و در هنگام قطع برق این تجهیزات را در مدار مورد استفاده قرار دهد.با توجه به تجربیات این شركت در شناخت شبكه توزیع و انتقال برق در ایران پیشنهاد استفاده از یو پی اس های مدل آنلاین بهترین انتخاب می باشد.