Tescom

Tescom یکی از معتبرترین برندهای ترکیه در شهر ازمیر است ، در سال 1986 با توجه به نیاز شدید به برقی بدون نوسانات و وقفه شروع به طراحی و تولید UPS کرد . همچنین محصولات مرتبط به یو پی اس از جمله سوئیچ انتقال استاتیک (STS) ، اینورترها ، یکسوسازها و … را با نام تجاری تسکام ارئه داد .

یکی از بزرگترین مزایای تسکام انعطاف پذیری است ، یعنی تنها به استانداردهای محصولات توجه نمی کند بلکه نیازهای مشتری را هم در نظر می گیرد .

یو پی اس های تسکام صنعتی را در دو گروه (3:1) و (3:3) تولیدمی کند که دارای توان 10تا30 کیلو ولت آمپر است . مجهز به LCD و توان 10-15-30 و همینطور دارای ترانس ایزوله و بازده تا 91 درصد می باشد . کنترل هوشمند مناسب برای دستگاه های برقی وحساسیت بالا ، دامنه عریض ولتاژ ورودی ، قابلیت راه اندازی بدون برق شهری . راه اندازی خودکار در زمان برگشت برق و مدیریت پیشرفته در شارژ و باتری از دیگر مزایای یو پی اس تسکام می باشد . همچنین بدلیل دامنه عریض ولتاژ ورودی دارای بای پس استاتیک و حفاظت تمام اتوماتیک یکی ازشاخصه های بارز این دستگاه است .

یو پی اس های تک فازبرای مصارف خانگی و شخصی و اداری محدود ، با رنج 500 تا 2000 ولت آمپر  را دارند .

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت عرضه کننده ی محصولات شرکت Tescom می باشد.

انواع مدلهای یو پی اس تسکام

یو پی اس صنعتی TESCOM سه فاز آنلاین سری AJ300

یو پی اس تسکام آفلاین – سری LCD

یو پی اس تسکام سری Line Interactive

یو پی اس TESCOM آنلاین سری KR

یو پی اس TESCOM آنلاین  سری FR

یو پی اس TESCOM سه فاز به تک فاز آنلاین  سری AJ200

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت به تعمیر یو پی اس تسکام در سریعترین زمان و کمترین هزینه و به کمک کادری مجرب از بهترین کارشناسان و متخصصین ، می پردازد .