Piller

Piller در سال 1909 توسط مهندس آلمانی به نام آنتون پیلر تاسیس شد . کمپانی پیلر با تکیه بر شعار “هیچ چیز کاملا مانند پیلر محافظت نمی کند .” موقعیت منحصر به فردی را به خود اختصاص بدهد و جز چند شرکت برتر در اروپا باشد . شرکت پیلر همچون کمپانی EPE پیشتاز توسعه فناوری های پیشرفته ذخیره برق می باشد .

پیلر در واقع در آلمان در شهر استرود در نزدیکی هانوفر قرار دارد و شرکت های تابعه آن در سراسر اروپا، آمریکا و استرالیا اداره می شوند.

شرکت پیلر تنها شرکتی است که تعدادی از یو پی اس های متحرک و ایستگاه های یو پی اس را تولید می نماید و در این زمینه موقعیت بسیار خوبی به دست آورده است . این مجموعه شامل سیستم های ذخیره ی انرژی جنشی و یا باتری ، واحد های قدرت زمین و مبدل های فرکانس 50 الی 60 هرتز می باشد . همچنین ژنراتور های چرخان ظرفیت بالا و یو پی اس های هیبریدی، دیزلی را تولید می کند.

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت عرضه کننده ی محصولات شرکت Piller می باشد.

محصولات شرکت پیلر

شرکت پیلر به طور کلی دارای یو پی اس های با توان 4 الی 400 کیلو ولت آمپر (کاوا) می باشد . این یو پی اس ها برای مصارف تک فاز تا 30 کیلو ولت آمپر و نیز یو پی اس های سه فاز تا 400 کیلو ولت آمپر می باشند . این شرکت توانایی تولید یو پی اس های داینامیک از توان 150 کیلو وات تا 40 مگا وات را دارد و این میزان توانایی در تولید محصولات یو پی اس تنها در اندک کشور هایی نظیر آلمان و آمریکا مشاهده می شود .