Makelsan

Makelsan در سال 1976 تاسیس شده است . امروزه این شرکت یک برند برجسته ی اروپایی می باشد که طیف گسترده ای از تجهیزات برق اضطراری و محصولات مرتبط را تولید می کند . این کمپانی محصولات خود را با تکنولوژی و فناوری و با کیفیت و قدرت بالایی تولید می کند . دفتر مرکزی کمپانی  مکلسان در شهر استانبول واقع در ترکیه می باشد و بیش از 20 دفتر فروش ، بیش از 100 توزیع کننده جهانی در سراسر جهان و بیش از 40 سال تجربه ذر زمینه طراحی ، ساخت UPS متعهد به ارائه راه حل های کامل انرژی است که کیفیت برق را برای انواع برنامه های حیاتی تضمین می کند .

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت عرضه کننده ی محصولات شرکت Makelsan می باشد.


یو پی اس های این شرکت در دو نوع آنلاین و لاین اینترکتیو موجود می باشند . یکی از مدل های یو پی اس مکلسان مدل ماژولار می باشد، که از 650 ولت آمپر تا 6.4 مگا ولت آمپر موجود می باشد.

نماینده انحصاری مکلسان

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت نماینده انحصاری دستگاه های یو پی اس، ژنراتور، استابلایزر و همچنین باتری های یو پی اس می باشد . کیفیت دستگاه های برند مکلسان بسیار مناسب و قابل رقابت با سایر دستگاه های موجود در بازار می باشد ، همچنین باتری های یو پی اس مکلسان دارای تاریخ روز هستند . کمپانی مکلسان پیشرو در ارائه یو پی اس و باتری یو پی اس می باشد و با ماهیت تعهد به کیفیت قدرت و نوآوری شناخته شده است.