“سیستم های بانکی”

شعب موسسات مالی و اعتباری و بانکی ناچار به استفاده از تجهیزات انفورماتیکی نظیر سرورها و تجهیزات جانبی نظیر چاپگرهای مخصوص، سوئیچ و… و همچنین تجهیزات خاص بانکی نظیر دستگاههای ATM، اسکناس شمار، کیوسک های اطلاع رسانی و… جهت انجام سرویس ها و خدمات روزمره خود هستند که قطعاً با نبود برق و یا وجود اختلال در شبکه و در نتیجه آسیب های سخت افزاری و یا نرم افزاری، خدمات آنها با اختلال جدی مواجه خواهد گردید.

علاوه بر آن یک شعبه بانکی، یک مکان عمومی محسوب می گردد و قطعاً تجهیزات و دستگاههای الکتریکی عمومی نظیر دوربین های مداربسته، سیستم های امنیتی، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، یخچال و فریزر، سیستم های صوتی و تصویری، سیستم های اعلان و….در آن استفاده می گردد.

لذا در این قسمت سعی گردیده تا راهکارها و پشنهادات مرتبط با استفاده از محصولات شرکت انرژی پردازان سولار صنعت جهت تامین برق مناسب و بدون اختلال جهت سیستم های بانکی بررسی گردد. قطعاً راهکارهای عمومی تر یک شعبه در سایر بخش های راهکارها، قابل دست یافتن است.

یو پی اس برای سیستم های ATM

(automatic teller machine (ATM ماشینی خودكار، بسیار دقیق و كارآمد جهت ارائه خدماتی همچون دریافت، پرداخت و انتقال وجه به صورت اتوماتیك بر بستر یک شبكه مخابراتی بسیار انعطاف پذیر و حساس می باشد. با توجه به حساسیت بسیار بالای كاركرد صحیح این دستگاه و همچنین نیاز به بهره گیری 24 ساعته، استفاده از UPS برای این دستگاه امری اجتناب ناپذیر است .

یو پی اس برای شبكه های شعب

نحوه تصمیم گیری برای تامین حفاظت لازم برای تجهیزات نصب شده در شعب بانکی در موسسات مالی و اعتباری و بانک های مختلف متفاوت است.اما با توجه به تجارب موجود بهترین پیشنهاد محصول برای حفاظت و یا تامین برق اضطراری یک شعبه بانکی را می توانید با راهنمایی کارشناسان انرژی پردازان سولار صنعت انتخاب نمایید.